Бруно Акрапович: Доволен съм от точката срещу "Септември"

Бруно Акрапович
Снимка: lokomotivpd.com

Старши треньорът на футболния "Локомотив" (Пд) Бруно Акрапович е доволен от спечелената точка при гостуването на "Септември" (0:0) в среща от 28-ия кръг в Първа лига.

"Първото полувреме бяхме по-добри и имахме ситуации, но не успяхме да вкараме гол. Доволен съм от точката, накрая смятам, че и това е реалният резултат. През второто полувреме съперникът много инвестира в атаката, вкара Будинов и ни затрудни. Имахме и ние една ситуация, но в крайна сметка 0:0 е ОК. Може би някои от нашите играчи са хапнали малко повече по време на великденските празници. А защо все още не може да вкара гол Анте Аралица. Проблемът понякога е в главата, някога е и до техника. Но той работи много за отбора, назад и напред. Помага на момчетата. Надявам се, че ще направи някой шпагат и ще вкара гол. Не допускаме гол във втори пореден мач, но това е заслуга на целия отбор. Няма за какво друго да играем, освен за плейоф за Европа", каза Акрапович.