от 07.00 часа

ЦСКА 1948 с първа загуба

Воденият от Петко Петков отбор на ЦСКА 1948 загуби в Ловеч
Снимка: cska1948.bg

Отборът на "Литекс" победи с 1:0 този на ЦСКА 1948 в последна среща от 7-ия кръг на Втора футболна лига. Това бе и първата загуба на столичния тим от началото на сезона. Денислав Мицаков вкара единственото попадение в 59-ата минута с шут от 30 метра. Гостите от София завършиха срещата в намален състав, след като Веселин Васев получи втори жълт и респективно червен картон.
В 25-ата минута Тонислав Йорданов вкара топката в мрежата на гостите, но попадението бе отменено поради засада.
До края на полувремето ЦСКА 1948 владееше положението на терена, но трудно достигаше до интересни ситуации пред вратата на противника.
Две минути след подновяването на играта гостите останаха с човек по-малко заради втори жълт и респективно червен картон на Веселин Васев.
В 55-ата минута Светослав Диков стреля от 5-6 метра над вратата.
Постепенно играта се накъса с чести нарушения от страна и на двата отбора. В 85-ата минута Иван Иванов можеше да вкара втори гол за "Литекс", но Емил Михайлов майсторски отрази неговия удар.