Локомотив (Пд) и Славия с реми

Александър Тунчев
Снимка: ПФК Локомотив (Пловдив)

Отборите на Локомотив (Пловдив) и Славия не успяха да се победят и завършиха 0:0 в контрола, провела се в с. Рилци. И за двата тима това бе четвърта проверка през лятото.

Двубоят започна с удар на Славия, който обаче бе блокиран от Крачун. В 22-ата минута Минчев бе изведен сам срещу вратаря, но ударът му мина покрай целта. 1

1 минути по-късно Пиргов спаси Локомотив от изоставане в резултата, след като отрази добра възможност за Славия.

През втората част положенията бяха значително по-малко. В 59-ата минута влезлият като резерва Кристиан Томов изби в корнер, а в 67-ата Карагарен и Руан пропуснаха да отбележат за водения от Александър Тунчев отбор на Локомотив.

В 82-ата минута заради засада бе отменен гол на Славия, а минута преди края Кристиан Томов си изкара директен червен картон заради игра с ръка извън наказателното поле. На негово място се появи отново Илко Пиргов.