от 07.00 часа

Националите до 19 г. загубиха и от Ирландия в Албена

Националите до 19 години не успяха да вкарат гол в Албена.
Снимка: БФС

Националите до 19 години загубиха и последния си двубой от футболните квалификации за Евро 2022 от Република Ирландия с 0:2 в кк Албена.

Първият гол бе отбелязан още в 24-тата минута от срещата от Кени, след като съдията отсъди дузпа в полза на гостите. В края на второто полувреме офанзивната игра на ирландците доведе до второ попадение в българската врата.

Съставът на България: 12. Християн Славков, 2. Велислав Боев, 3. Мартин Христов (К), 7. Мартин Сораков, 8. Станислав Дюлгеров, 11. Мирослав Маринов (46‘ 10. Никола Илиев), 13. Анастас Пемперски, 15. Мартин Георгиев(46‘ 9. Йоан Борносузов), 16. Стелиян Добрев (87‘ 22. Кристиян Тренчев), 18. Стоян Стоичков (87‘ 19. Христо Петров), 21. Пламен Цончев

Селекционер: Ангел Стойков.

Националите не успяха да се разпишат и в двубоите срещу Босна и Херцеговина (0:2) и Черна гора (0:1).