от 09.00 часа

Хари Кейн поведе Тотнъм към голяма победа

Хари Кейн се отличи с два гола и асистенция за Тотнъм.

Отборът на Тотнъм записа категорична победа с 4:0 в гостуването си на Кристъл Палас в лондонското дерби между двата тима, което бе част от 19-ия кръг на Висшата лига и се доближи до топ 4. Играчите на Антонио Конте изиграха слабо първо полувреме, но през втората част бяха абсолютно категорични в своята доминация над своя противник.

В основата на това представяне през втората част беше капитанът на „шпорите“ Хари Кейн (48’, 53’), който вкара две попадения в 48-ата и 53-ата минута и даде асистенцията за гола на Хюн-Мин Сон в 72-ата минута. Между тях пък успя да се разпише и Мат Дохърти, който бе точен в 68-ата минута.

С тази победа Тотнъм събра 33 точки и продължава да заема петото място в подреждането. Пред него са Манчестър Юнайтед и Нюкасъл с по 35.