"Берое" с равенство срещу "Левски"

Снимка: официален сайт на "Берое"

"Берое" записа първо равенство за сезона чак с 18-я кръг на първенството. При домакинството си срещу "Левски" беройци записаха реми - 1:1. Мартин Камбуров откри резултата в 44-та минута, засичайки с глава центриране на Иван Минчев. Това бе негов 227-ми гол в българския футболен елит. Гостите успяха да изравнят чрез Найджъл Робърта в 53-та минута. Нападателят вкара от добавка, след като Душан Перниш отрази удар на Дени Алар. Като цяло беройци бяха по-активни в предни позиции, но не стигнаха до чиста ситуация за победно попадение.

Спечелената точка оставя "Берое" на осма позиция в класирането с актив от 25 точки. Във вторник от 14:30 часа пред "зелено-белите" предстои изключително важен мач от 1/8 финалите в турнира за Купата на България срещу ЦСКА 1948. В съботния 7 декември от 14:15 ч. "Берое" гостува на пловдивския "Ботев" в поредното издание на "Битката за Тракия".

"Берое" с пореден нов

„Берое“ официално се сдоби с шесто ново попълнение в настоящата зимна пауза в шампионата. Своя договор с клуба подписа Стив Фуртадо, който се присъедини към лагера на отбора в Белек преди два дни и игра във вчерашната проверка с „Ордабаси“. Стив..

публикувано на 28.01.20 в 16:14

Второ място за Илиян Иванов

Старозагорският клуб „Августа 1992“ бе домакин на традиционния турнир по спортна стрелба „Самарско знаме“. „Участваха около 100 стрелци от 15 български клуба, ако не бе грипа, щяха да са повече“, съобщи за радио „Стара Загора“ Георги Кочеренко,..

Известен нападател се присъедини към "Берое"

Известният на българските футболни фенове нападател Омар Косоко се присъедини към лагера на „Берое“ и се очаква в следващите дни да подпише своя договор с клуба. За последно той игра в „Ал Оруба“ в ОАЕ. Утре той ще направи своята първа тренировка с..

публикувано на 28.01.20 в 13:45

Първо равенство за "Берое" в Турция

„Берое“ записа първо равенство в контролните срещи през 2020 г. Днес момчетата на Димитър Димитров завършиха при резултат 1:1 срещу казахстанския „Ордабаси“ (Шимкент). „Беройци“ бяха по-активният отбор в срещата и създадоха повече чисти..

обновено на 27.01.20 в 20:22

БК Берое победи Ямбол в контролна среща

Берое победи тима на Ямбол с 90:75  . Контролата в спортна зала " Стара Загора" бе изгледана от близо 250 фенове на старозагорци. В отделните части "зелените" надделяха над своя опонент с 21:17, 23:18, 18:14 и 28:27. Старши треньорът на старозагорци..

публикувано на 27.01.20 в 20:21

Три отличия за борците

В столицата бяха проведени Държавните първенства по борба в свободния, класическия стил и при жените. Състезателите от старозагорския клуб „Берое“ успяха да извоюват три медала. При дамите Даяна Стойчева се завърна на тепиха след отсъствие поради..

публикувано на 27.01.20 в 16:53

„Берое Стара Загора“ спечели, „Локо“ загуби

Достойно се представиха „Берое Стара Загора“ и „Локомотив“ в поредния кръг от първенството в женската баскетболна „А“ група, първа четворка. Възпитаничките на Таня Гатева гостуваха на „Славия“ в София и без проблеми надделяха над домакините с 82:48..

публикувано на 25.01.20 в 19:58

„Берое 2016“ победи „Виктория Волей“

В среща от 8 кръг на първенството в НВЛ, Висша лига, Източна група, „Берое 2016“ прие в старозагорската спортна зала „Иван Вазов“ пловдивския „Виктория Волей“ и победи с 3:0 гейма. В отделните части 25:15, 25:19 и 25:21 точки. От щаба на „Берое..

публикувано на 25.01.20 в 19:39

„Берое“ – „Левски“ 2:3 гейма

В среща от 8 кръг на първенството в женската НВЛ „Берое“ прие в старозагорската спортна зала „Иван Вазов“ столичния „Левски“ и претърпя поражение с 2:3 гейма. В отделните части 26:28, 26:24, 25:15, 21:25 и 8:15 точки. Първите два гейма бяха много..

публикувано на 24.01.20 в 21:53
Снимка: Официален сайт на

"Берое" с първа загуба в контролите

„Берое“ изигра много силен и стойностен двубой, но загуби от полския „Лехия“ (Гданск) с 0:1 в третата си контрола за 2020 г. Играчите на Димитър Димитров създадоха дузина чисти голови ситуации, но така и не успяха да преодолеят стража на..

публикувано на 24.01.20 в 21:28