"Берое" 2011 приключи сезона на Футбол 7 по шампионски

"Берое" 2011 приключи по шампионски сезона си на Футбол 7. В последния си турнир на този формат за купа "Кронос" в Кранево децата на наставника Трифон Панев завършиха на първо място и прибавиха 12-ти комплект златни медали в колекцията си. "Доволен съм. След всички турнири, тренировки и успехи през годината децата имаха нужда от един такъв турнир с повече време за забавление", заяви в интервю за Радио Стара Загора треньорът на малките "зелено-бели" таланти Трифон Панев.

По време на надпреварата в Кранево старозагорци изиграха и три контролни срещи - със "Змина" (Киев) и два двубоя на различен формат с "Черно море". Гостите от Украйна са на подготовка у нас с деца, родени през 2010 година. "Като физически данни те изглеждаха с три-четири години по-големи от нас", сподели наставникът на "Берое" 2011.

Една от срещите с "Черно море" пък бе на формат Футбол 9, в който тимът ще се състезава през следващия сезон.

Още за представянето на "Берое" 2011 на турнира в Кранево и през сезона чуйте в прикачения звуков файл

Ивет Горанова започна с три победи.

Първа олимпийска титла за България от 13 години насам!

България има своята първа олимпийска титла от Игрите в Токио! Ивет Горанова спечели първото злато за страната ни от Пекин 2008 насам.   Българската каратистка победи украинката Анжелика Терлюга с 5:1 точки във финалния мач на турнира по карате кумите в..

публикувано на 05.08.21 в 15:15

Слънчезар Цанков: Азиатската школа отново доминираше в Токио

"Очаквано силно представяне на азиатските бадминтонисти на Олимпиадата в Япония. Китай взе медали във всички дисциплини, също Тайван, Индонезия и Малайзия, както и Южна Корея. Единствено датчанин спечели при мъжете-единично и това бе всъщност..

публикувано на 05.08.21 в 13:17
Ивет Горанова

България с исторически медал в Токио

Българката Ивет Горанова си осигури медал в дебюта на карате кумите в олимпийската програма. Горанова спечели и трите си срещи от груповата фаза срещу състезателки от Китайско Тайпе, Турция и Иран, което означава, че със сигурност ще спечели отличие...

публикувано на 05.08.21 в 12:26

Юноши и девойки от „Траяна“ ще участват в първенство

Във Варна ще бъде проведено Държавното лично-отборно първенство по плуване за юноши и девойки в младша и в старша възраст. Състезателите от старозагорския клуб „Траяна“ вече са в морската столица, за да се аклиматизират. „По-рано сме тук, за да се..

публикувано на 05.08.21 в 08:55

Мирела Демирева

Мирела Демирева се класира за финала в скока на височина

Носителката на сребърен медал от Олимпиадата в Рио де Жанейро Мирела Демирева се класира за финала в скока на височина на Игрите в Токио. Българката постигна квалификационната норма от 1.95 м при третия си опит и отново ще се бори за медал...

публикувано на 05.08.21 в 06:22

Сребърни отличия за бойци от „Атила-Берое“

Два сребърни медала извоюваха представителите на старозагорския клуб „Атила-Берое“ при участието си в Световното първенство по ММА за възрасти момчета, кадети и юноши, проведено в София. „Първенството трябваше да бъде в Турция, но заради мерките за..

публикувано на 04.08.21 в 16:12

Трети медал за България на Олимпиадата

България има своя трети медал от Олимпийските игри в Токио! Тайбе Юсеин спечели двубоя за бронзов медал в турнира по борба в категория до 62 кг. срещу рускинията Любов Овчарова. На българката бе нужна по-малко от минута, за да спечели срещата с технически..

публикувано на 04.08.21 в 15:17
Стойка Кръстева

Стойка Кръстева на олимпийски финал

Българката Стойка Кръстева продължава с победната си серия на Олимпийските игри в Токио. Боксьорката ни в категория до 51 кг. спечели с 5:0 съдийски гласа срещу японката Цукими Намики на 1/2 финал .  Кръстева спечели убедително и трите рунда и заслужено..

публикувано на 04.08.21 в 08:35

Пуснаха билетите за "Берое" - "Черно море"

ПФК „Берое“ пусна в продажба билетите за второто си домакинство от новия сезон срещу „Черно море“ (Варна). Срещата е насрочена за 7 август от 21 ч. на стадион „Берое“. Цената на билета за мача в  предварителната  продажба за всички привърженици ще бъде..

публикувано на 03.08.21 в 14:55
Снимка: beroe.bg

Страхотен обрат и нови три точки за "Берое"

"Берое" записа втора поредна победа в новия сезон на българското първенство. След като победиха с 1:0 единия новак в елита "Локомотив" София у дома, днес беройци се наложиха с 3:2 като гост над другия новак "Пирин" Благоевград. Старозагорци стигнаха до..

публикувано на 02.08.21 в 22:50