Даниел Петров: Надявам се отново да завършим сред първите в първенството

"Очаквам интересен и оспорван сезон в областната група тази година. Първенството ще започне в края на месец август или началото на септември, като още нямаме заявена точна дата от Регионалния съвет на БФС - Стара Загора. В групата ще има два нови състава - "Миньор" Раднево и "Верея" Стара Загора, а е вероятно и още един тим да се присъедини преди началото на шампионата."

"При нас подготовката ще започне в началото на август. Имаме вече договорени трима нови футболисти. Двама халфове и един защитник. Съставът ще бъде окомплектован напълно с началото на подготовката. Целите ни както и предния сезон ще са отново челно класиране и ако може да надградим постигнатото от отминалия сезон. Ще бъде интересно новото първенство, защото има доста равностойни състави.", заяви за Радио Стара Загора Даниел Петров, наставник на ФК "Мини Марица Изток" Раднево.

Два медала за старозагорци в спортната стрелба

Старозагорският клуб „Августа 1992“ бе домакин на Държавното първенство по спортна стрелба с малокалибрен пистолет от 25 метра. От възпитаниците на клуба Мария Атанасова и Невена Иванова се окичиха с бронзови медали. Мария при девойки младша..

публикувано на 27.09.21 в 16:05

Завърши ремонтът на спортна зала „Юнак“ в Хасково

Община Хасково ремонтира спортна зала „Юнак“. Строително-ремонтните работи вече приключиха, остават довършителни козметични дейности. В това се убедиха по време на инспекцията на обекта кметът на Хасково Станислав Дечев и заместникът му Динко..

публикувано на 27.09.21 в 15:28

Олимпийската вицешампионка в стрелбата Антоанета Костадинова се състезава в Стара Загора

През уикенда Стара Загора беше домакин на Държавно първенство по спортна стрелба с малокалибрен пистолет. В надпреварата участваха близо 100 състезатели от 15 клуба. Шампионка при жените с резултат 592 точки стана сребърната медалистка от олимпийските..

публикувано на 27.09.21 в 13:35

Даниел Петров: Изиграхме добър мач и победихме в дербито на кръга

"Получи се интересен мач поне през първото полувреме. То си бе дерби среща на кръга, като и доста публика дойде на стадиона в Раднево. Мисля, че победихме заслужено, като още на почивката имахме преднина от три попадения за 4:1. Втората част..

публикувано на 27.09.21 в 09:39

"Берое" с първа точка срещу "Арда"

"Берое" постигна първа точка срещу "Арда" в първенството след пет поредни загуби в предишните мачове. Старозагорци поведоха с гол на Омар Камара от дузпа през първата част, но през втората Жуниньо изравни с красиво попадение. С тази точка беройци вече..

публикувано на 24.09.21 в 21:50

Волейболният „Берое“ с ново треньорско ръководство

През миналата седмица волейболният „Берое“ започна подготовка за новия сезон. Старозагорки ще стартират участието си в първенството в края на следващия месец с гостувания в столицата на „Локомотив“ и „Славия“. Дотогава отборът ще се готви в..

публикувано на 24.09.21 в 15:59

"Берое" срещу "Черно море" за Купата

"Берое" ще се изправи срещу варненския "Черно море" в 1/8 финал в турнира за Купата на България. Това отреди тегления днес жребий. Срещите от тази фаза на надпреварата ще се играят на 26, 27 и 28 октомври. Ето и всички двойки: "Левски" - "Септември"..

публикувано на 23.09.21 в 18:39

150 борци ще участват в турнира „Динко Петров“ в Стара Загора

От 10 часа утре в старозагорската спортна зала по борба ще започнат схватките от традиционния турнир в памет на Динко Петров. Състезанието е за кадети в свободния и класическия стил, родени 2004-2005 година и за момичета, родени през 2006-2008..

публикувано на 23.09.21 в 13:20

В Стара Загора предстои Държавно първенство по спортна стрелба

В края на седмицата старозагорският клуб „Августа 1992“ ще бъде домакин на Държавното първенство по спортна стрелба с малокалибрен пистолет на 25 метра. Това съобщи за радио „Стара Загора“ Георги Кочеренко, треньор на клуба и организатор на..

публикувано на 22.09.21 в 16:05

"Берое" разгроми "Розова долина"

"Берое" разгроми "Розова долина" като гост в Казанлък с 6:0 и се класира за осминафиналите в турнира за Купата на България. Две попадения за успеха отбеляза Омар Камара, по един добавиха Мирослав Енчев, Георги Динков, Даниел Генов и Серкан Юсеин...

публикувано на 21.09.21 в 17:45