"Берое" издига кандидат за президент на БФС

Христо Христов (вляво) подкрепи Димитър Бербатов
Снимка: ПФК Марица Пловдив

ПФК "Берое" издига кандидатурата на Димитър Бербатов за президент на Българския футболен съюз. Това обяви самият бивш нападател в профилите си в социалните мрежи. Кандидатурата му е подкрепа още от  ПФК ЦСКА-София, ПФК "Пирин" (Благоевград), ФК "Места" (Хаджидимово), ОФК "Беласица" (Петрич), ФК "Победа 13", ФК "Ком" (Берковица) и ФК "Локомотив" (Каспичан).

"Смятам да продължим кампанията си така, както се представях на терена и както смятам да ръководим БФС - честно, открито и в духа на феърплея. Само така може да се справим с наложените сенчести практики и да направим всичко възможно за едно по-добро бъдеще на българския футбол - ЗАЕДНО!", написа Бербатов.

Конгресът на БФС бе свикан от Софийски градски съд по искане на 1/3 от клубовете, членове на Сдружението и ще се проведе на 12 октомври, от 10 часа в Зала 1 на НДК в столицата.

Слави Жеков: Изиграхме тактически правилно мача и победихме

"Постигнахме победа над добър тим, като "Димитровград" с 2:0. Условията знаете не бяха от най-добрите, но теренът позволяваше да не отлагаме срещата и мисля, че отборът показа дух и тактическа грамотност и постигнахме важни 3 точки у дома...

публикувано на 18.10.21 в 10:34

Атанас Димитров: Надявам се в оставащите срещи да постигнем успех и запазим класирането в челото

"Изиграхме един стойностен и силен мач срещу тима на Крън. Постигнахме заслужена победа и това е най-важното. Първото полувреме завърши 1:1, но през втората част момчетата изпълниха напътствията на треньорския щаб и реализирахме още пет попадения..

публикувано на 18.10.21 в 10:13

„Берое Стара Загора“ разгроми „Локомотив“ София

С победа започна участието си първенството на женската баскетболна „А“ група „Берое Стара Загора“. Шампионките гостуваха на „Локомотив“ в София и победиха със 110:37. Възпитаничките на Таня Гатева превъзхождаха противника си по всички показатели...

публикувано на 17.10.21 в 19:23

„Хебър“ спечели и Суперкупата на България

Дни след успеха си в Шампионската лига и отстраняването на испанския „Гуагуас“ Лас Палмас „Хебър“ спечели и Суперкупата на България по волейбол при мъжете. В старозагорската спортна зала „Иван Вазов“ шампионът на България надделя над носителя на..

публикувано на 17.10.21 в 17:03

Волейболистите приключат подготовка

Утре волейболният „Берое 2016“ ще пътува за Бургас, където ще изиграе контролна среща срещу домакините от „Дея“. „С тази контрола приключваме подготовката, а след седмица стартира първенството“, сподели за радио „Стара Загора“ Иван Тасев,..

публикувано на 15.10.21 в 15:50
Григор Димитров се класира за полуфиналите на Мастърса в Индиън Уелс

Григор Димитров е на полуфинал в Индиън Уелс

Най-добрият български тенисист Григор Димитров продължава с великолепната си игра на Мастърс турнира в Индиън Уелс !  В мач от четвъртфиналите Григор показа борбения си дух и навакса сет пасив срещу световния №12 поляка Хуберт Хуркач, за да се поздрави с..

публикувано на 15.10.21 в 06:19

Успешен старт на „Берое“ и в Балканската лига

Баскетболният „Берое“ започна с победа участието си в новия сезон на Балканската лига. Възпитаниците на Бойко Миленков гостуваха на „Ирони Нахария“ в Израел и спечелиха с 69:63 точки след силно второ полувреме. Домакините започнаха силно срещата и..

публикувано на 14.10.21 в 20:45

Девора Аврамова спечели второ място в София

Състезателката на СКЛА „Берое“ Девора Аврамова завоюва второ място в дисциплината 21 км. „полумаратон“ на Маратон „София“. „Доволен съм от това представяне, тъй като личния й резултат на тази дистанция е 1 час и 19 мин., сега пак я пробяга за..

публикувано на 14.10.21 в 09:00

Копие от "Златната обувка" на Камбуров ще краси Музея на "Берое"

Мартин Камбуров остави своята следа в Музея на "Берое".  От днес копие на "златната обувка", получена от Община Стара Загора, ще напомня на всички за рекордното 254-то попадение, което Камбуров отбеляза със "зелено-бялата" фланелка.  Легендарният..

публикувано на 13.10.21 в 17:10

Силно представяне на бойци от клуб „Атила – Берое“

Силно се представиха възпитаниците на старозагорския клуб „Атила – Берое“ при участието си в международен турнир по граплинг и жиу жицу в София. В това състезание старозагорци се изявиха с отбор от 18 човека във всички възрасти, от 12 години до..

публикувано на 13.10.21 в 15:42