Копие от "Златната обувка" на Камбуров ще краси Музея на "Берое"

Мартин Камбуров остави своята следа в Музея на "Берое".

От днес копие на "златната обувка", получена от Община Стара Загора, ще напомня на всички за рекордното 254-то попадение, което Камбуров отбеляза със "зелено-бялата" фланелка.

Легендарният нападател празнува своя 41-ви рожден ден на днешния 13 октомври.

„Берое“ срази „Ибър Рожае“

Баскетболният „Берое“ гостува на „Ибър Рожае“ и постигна победа с 96:76 точки. Срещата бе от турнира Балканска лига. Старозагорският отбор започна силно срещата, натрупа преднина и след 10 минути игра водеше с 27:21 точки. Втората четвърт бе..

публикувано на 27.10.21 в 20:31

Важно изпитание пред стрелците

За участие в държавното първенство по спортна стрелба в Търговище се готвят възпитаниците на старозагорския клуб „Августа 1992“. „Планираме при мъжете на „пистолет“ да участваме двама от клуба, другите по различни причини няма да успеят да..

публикувано на 27.10.21 в 14:59

Георги Кирилов: Надявам се и срещу тима на Крън да бъдем на висота

"Изиграхме добра среща със стойностен футбол срещу един от силните отбори в групата - "Мини Марица Изток" Раднево. Победихме с 3:0, като се възползвахме от своите положения. Нямаше с какво да се изненадаме, защото и двата отбора се познаваме..

публикувано на 26.10.21 в 15:42

24 медала за плувци от „Траяна“

Старозагорският клуб „Траяна“ бе домакин на 10-тото издание на турнира по плуване в памет на Руси Русев. В надпреварата по сините коридори на Плувния басейн се включиха 330 плувци от 37 български клуба. „Имаше запитвания и от чужди отбори, но..

публикувано на 26.10.21 в 10:29

„Берое“ загуби от „Сигал“

В пореден мач от Балканската лига баскетболният „Берое“ гостува на „Сигал“ Прищина и претърпя поражение с 61:83 точки. Първата част   на мача бе равностойна, а домакините водеха на полувремето с 5 точки при резултат 37:42. Силно заигра отборът на..

публикувано на 25.10.21 в 22:34

Второ място отборно за джудистите

Стара Загора бе домакин на традиционният турнир по джудо в памет на Недьо Ранчев, създател на спортовете джудо и самбо в града. Едноименният клуб организатор на проявата успя да спечели второ място в отборното класиране при юноши младша..

публикувано на 25.10.21 в 15:13

Атанас Апостолов: Надявам се още повече да подобряваме играта си

"Изиграхме нелош мач. Победихме с 4:1 гостите от Карнобат. Създаваме доста положения, за два мача вкарахме 6 попадения, което е добре. В същото време имам забележки относно играта в защита. Там на моменти допускаме твърде много неточности и това..

публикувано на 25.10.21 в 08:54

Вратар спаси ЦСКА-София от поражение в Стара Загора

"Берое" завърши при нулево равенство домакинството си срещу ЦСКА-София. През целия мач старозагорци имаха по-чистите положения за гол, но в герой за гостите се превърна вратарят Густаво Бусато. Наставникът на домакините Петър Колев избра да започне с..

публикувано на 24.10.21 в 20:50

"Берое" - ЦСКА - София пряко по "Хоризонт" и Радио Стара Загора

"Берое" (Стара Загора) приема "ЦСКА" - София в среща от ХII кръг на футболната Ефбет лига на България . Двубоят на стадион "Берое" е с начален час 19ч.. Сблъсъкът между двата тима може да проследите пряко в ефира на Радио Стара Загора и програма..

публикувано на 24.10.21 в 08:50

„Берое“ победи труден противник

В среща от третия кръг на първенството в НБЛ „Берое“ прие „Балкан“ и спечели с 92:87 точки. Старозагорци превъзхождаха съперника си в борбата под коша и демонстрираха по-точен мерник в далечната стрелба. Срещата започна равностойно, „Берое“ поведе,..

публикувано на 23.10.21 в 21:22