31.80%
Румен Радев
Анастас Герджиков

„Берое“ срази „Ибър Рожае“

Баскетболният „Берое“ гостува на „Ибър Рожае“ и постигна победа с 96:76 точки. Срещата бе от турнира Балканска лига. Старозагорският отбор започна силно срещата, натрупа преднина и след 10 минути игра водеше с 27:21 точки. Втората четвърт бе оспорвана, а на полувремето на таблото бе изписано 50:47 в полза на „Берое“. Силна трета четвърт позволи на старозагорци да водят преди последните 10 минути с 11 точки при резултат 72:61 в тяхна полза. Последната част от мача отново бе за „Берое“ и възпитаниците на Бойко Миленков заслужено триумфираха след последния сигнал в мача. Антон Кук отбеляза 21 точки за „Берое“, а Дикуон Абрамс добави 19. За „Ибър Рожае“ Василие Кнежевич реализира 18 точки. Следващия мач на „Берое“ в надпреварата е домакински, срещу ТФТ Скопие. Той е планиран за 10 ноември. На 1 ноември, в мач от първенството в НБЛ, „Берое“ ще гостува на „Черно море Тича“.

"Берое" загуби във Варна

"Берое" допусна загуба при гостуването си на "Черно море" с 0:1. Възпитаниците на Петър Колев показаха беззъба игра в атакуващ план и заслужено си тръгнаха с празни ръце от стадион "Тича". Старозагорци продължават да имат 21 точки в актива си и остават на..

публикувано на 26.11.21 в 18:35

Кръщават улица на легендата на "Берое" Петко Петков

Малка улица в квартал "Кольо Ганчев" на Стара Загора да бъде кръстена на легендарния футболист Петко Петков. Това предлагат членовете на постоянната комисия по култура, туризъм и вероизповедания.  Петков е почетен гражданин на Стара Загора от 2016 година,..

публикувано на 25.11.21 в 08:37

Слави Жеков: На младите ни играчи им липсва още самочувствие

"Пропуснахме да победим в отложен мач у дома тима на "Ямбол". Срещата завърши 0:0, като има за какво да съжаляваме. Имахме добри две възможности преди почивката, както и в края на двубоя, но просто липсата на самочувствие в тези млади играчи..

публикувано на 25.11.21 в 07:18
Снимка: FIBA.basketball

Американка подсили баскетболния "Берое Стара Загора"

Шампионът в женското баскетболно първенство "Берое Стара Загора" привлече в състава си американка.  Това е 33-годишната  Ребека Тобин , съобщиха от клуба .  През този сезон старозагорският тим не играе в европейските клубни турнири, но отново ще..

публикувано на 24.11.21 в 19:11

Волейболният "Берое" загуби от "Левски"

Мъжкият волейболен отбор на "Берое" загуби от столичния "Левски" с 0:3 гейма като домакин в среща от седмия кръг на мъжката елитна лига "Супер волей". Възпитаниците на Иван Тасев закономерно отстъпиха на по-опитния си съперник. Интрига имаше само до..

публикувано на 23.11.21 в 20:31

Георги Кирилов: Очаква ни труден мач, но все пак сме домакини

Утре от 14.30 часа в Гълъбово местния "Ботев" приема "Розова долина" Казанлък в среща за купата на аматьорската футболна лига на ниво Старозагорска област. Двата отбора ще се изправят в сблъсък за определяне на победителя от зоната, който ще..

публикувано на 22.11.21 в 15:41

ПФК "Берое" преподписа нови договори с Тунгара и Сако

Днес „Берое“ удължи договорите на двама от основните играчи в тима. Това са Абубакар Тунгара и Омар Сако, които ще продължат да защитават цветовете на клуба и през следващия сезон.  Всички от клуба пожелават на футболистите много успехи и победи с екипа..

публикувано на 22.11.21 в 14:26

Слави Жеков: Надявам се и в поредния ни мач у дома да стигнем до победата

"Постигнахме хубава победа над "Борислав" Първомай с 3:0. Те са опитен състав в който играят немалко футболисти със стаж в професионалния футбол. Реализирахме три гола, ударихме и две греди. С оглед факта, че две седмици не играхме мачове съм..

публикувано на 22.11.21 в 08:09

Атанас Апостолов: Това бе най-силния ни мач от началото на сезона

"Постигнахме хубава победа срещу корав съперник на неговия стадион. Знаем как се играе като гост на "Сокол" Марково, но се справихме. Успяхме да поведем в резултата в началото на втората част, но след това рефера даде несъществуваща дузпа за..

публикувано на 22.11.21 в 07:34

"Берое" стигна само до хикс срещу "Пирин"

"Берое" записа разочароващо равенство 1:1 у дома срещу благоевградския "Пирин" в първия си мач след почивката за националните отбори. Абубакар Тунгара откри за старозагорци в началото на второто полувреме, но в края на срещата Станислав Манолев донесе..

публикувано на 19.11.21 в 19:20