„Берое Стара Загора“ разгроми „Академик Пловдив“

В първи мач от новото първенство в женската баскетболна „А“ група „Берое Стара Загора“ прие „Академик Пловдив“ и постигна убедителна победа със 114:40 точки. Въпреки, че в мача участие не взеха доста от титулярките, старозагорки превъзхождаха и не..

публикувано на 17.10.20 в 19:42

„Берое 2016“ се справи с „Арда“

В предварителния турнир за определяне на първа и втора осмица на мъжката волейболна Суперлига в Добрич „Берое 2016“ игра срещу „Арда“ Кърджали. Старозагорци имаха превъзходство и спечелиха с 3:0 гейма, в отделните части 25:19, 2518 и 25:17...

публикувано на 16.10.20 в 20:11

"Берое" ще нарушава традицията срещу ЦСКА-София

Утре от 20:15 ч. "Берое" гостува на ЦСКА-София в мач от поредния кръг на първенството. Беройци са в серия от две поредни загуби в шампионата, но са с точка аванс пред утрешния си опонент, заемайки трето място във временното класиране.  Откакто..

публикувано на 16.10.20 в 16:43

Загуба за „Берое 2016“

„Берое 2016“ започна със загуба участието си в турнира за първата и втората осмица на Суперлигата в Добрич. Старозагорци играха срещу домакините от „Добруджа 07“ и загубиха с 0:3 гейма (24:26, 20:25 и 19:25). Домакините започнаха силно срещата и..

публикувано на 15.10.20 в 21:35

Зарко Запрянов спечели титла

Силно се представи възпитаникът на клуб по културизъм и фитнес „Стринг“ Зарко Запрянов на Държавното първенство в Пазарджик. Старозагорецът трябваше да участва в категория до 75 кг. при младежите до 23 години. В последния момент обаче кантара..

публикувано на 15.10.20 в 16:57

14 медала за малки плувци от „Траяна“

В Бургас бе проведено поредното издание на международен турнир по плуване „Бриз“. „Беше много важно за нас състезание, първо за малките ни плувци“, подчерта пред радио „Стара Загора“ Стефан Вачев, треньор в старозагорския клуб „Траяна“. От клуба в..

публикувано на 15.10.20 в 16:26

Юбилеен турнир организира клуб „Торнадо“

Старозагорският клуб „Торнадо“ ще бъде домакин на турнир по тенис на маса в края на седмицата. Състезанието е 10-ти юбилеен турнир, посветен на Празника на Стара Загора 5 октомври. Надпреварата ще започне в 9 часа в събота в старозагорската спортна..

публикувано на 14.10.20 в 15:58

Бадминтонистите извоюваха титли и медали

Силно се представиха домакините от СК „Бадминтон – Стара Загора“ на Държавния личен шампионат по бадминтон за юноши и девойки до 15 години. Георги Катеров стана първи, Денислав Иванов втори, а Денислав Ангелов трети в индивидуалното класиране за..

публикувано на 13.10.20 в 16:14

„Берое 2016“ започва участие в първенството

Утре състезателите от мъжкия „Берое 2016“ ще отпътуват за Добрич. Там ще бъде проведен един от турнирите, определящи отборите в първата и втората осмица на първенството. Старозагорци ще започнат участието си с двубой срещу домакина „Добруджа“...

публикувано на 13.10.20 в 16:03

Нова победа на „Берое Стара Загора“

Втора победа в Адриатическата лига постигна „Берое Стара Загора“. Във втората изтеглена среща срещу „РМУ Бановичи“ Босна и Херцеговина, възпитаничките на Таня Гатева надделяха с 94:65 точки. Домакините започнаха срещата силно и след първата четвърт..

публикувано на 12.10.20 в 21:23