Халф на „Левски“: Искаме купа в края на сезона

Полузащитникът на „Левски“ Антони Белмонт беше избран за футболист №1 на Първа лига за 7-мия кръг, когато французинът вкара единственият гол при победата над „Берое“.

Белмонт призна, че през първия си сезон на ст. "Георги Аспарухов" е имал проблеми с адаптацията, но вече всичко е наред и той и съотборниците му се надяват да спечелят трофей в края на сезона.

„Основното е, че се промениха тренировките. Те са по-различни и по-интензивни. Треньорът има различен подход към нас, постоянно говори с нас. Философията му за футбола като цяло също е различно. Мисля, че това, което правим в момента е обещание за бъдещето. Мисля, че ще направим много добър сезон. В момента „Левски“ наистина изглежда като силен отбор.

Всички сме приятели, колеги, уважаваме се. Тази година сме едно цяло, няма групи. Може би миналата година имаше такива предпоставки. За това помага и треньорът, който кара всеки да се чувства важен.

Ще се опитаме да продължим серията, колкото може по-дълго и да правим поредни победи. Ясно е, че ще е много трудно. Основните конкуренти са познати – „Лудогорец“ и ЦСКА. Ние тази година ще се опитаме да направим нещо голямо. Имаме цел всички в отбора в края на сезона да вземем купа“, каза Белмонт.

Иван Ракитич

Хърватия без важен играч срещу Англия

Хърватският халф Иван Ракитич ще пропусне решаващия мач срещу Англия в Лигата на нациите, обяви селекционерът Златко Далич в петък. Ключовият полузащитник беше заменен в 67-та минута при победата над Испания с 3:2 в четвъртък, когато световните вицешампиони направиха важна крачка към първото място в групата си. "Той ще се прибере в Барселона, защото..

публикувано на 17.11.18 в 22:55
Неймар

Неймар отбелязал исторически гол

Звездата на бразилския футбол Неймар влезе в историята на националния си отбор. 26-годишният нападател на френския футболен гранд "Пари Сен Жермен" вкара единствения гол, с който „селесао“ спечели контролата срещу Уругвай (1:0) в Лондон вчера. С това попадение Неймар стана едва третият бразилски национал, достигнал границата от 60 гола за..

публикувано на 17.11.18 в 22:44
Спас Делев

И Спас Делев се оплака от съдията в Кипър

Нападателят на националния отбор на България - Спас Делев, говори пред медиите на "Летище София" след прибирането на "трикольорите" от Кипър. "Щастлив съм, че играя отново за националния отбор. Изиграхме добър мач, но нямахме шанс при положенията и не се прибрахме с успех от Кипър. Мисля, че и съдията повлия на крайния резултат, тъй като..

публикувано на 17.11.18 в 22:18
Александър Попов говори за бъдещето на ЦСКА

Александър Попов: ЦСКА трябваше да бие с 3:0

Треньорът на волейболния ЦСКА Александър Попов коментира успеха над "Левски" с 3:1 гейма в мач от петия кръг на Суперлигата на България. "Хубав и интригуващ мач се получи, три момчета от тима бяха с температура, изпуснахме да победим чисто с 3:0, въпреки че по този начин направихме зрелище за феновете в залата, както и хората, които са гледали..

публикувано на 17.11.18 в 22:13
Златан Ибрахимович игра в

Ибрахимович: За всичко е виновен Погба

Нападателят на "Лос Анджелис Галакси" Златан Ибрахимович подкрепи полузащитника на "Манчестър Юнайтед" Пол Погба. Двамата играха заедно с екипа на „червените дяволи” и се познават добре. "Ситуацията около Погба започва да става малко глупава. Всеки вини Погба. Някой минава на червено – Погба е виновен. Пука ти се гумата – Погба е виновен. Нещо се..

публикувано на 17.11.18 в 22:04
Върховете Латок 1,2,3,4. Най-високият е Латок 1 (7145 м)

Екстремните спортове 11-17 ноември

Изключително амбициозна цел си поставят двама наши млади алпинисти, които искат да достигнат световно ниво в big wall изкачванията и да популяризират родния алпинизъм със серия от експедиции. Проектът на 32-годишния Дамян Чолпанов и 21-годишния Кристиян Димитров се нарича Безкрайна линия и, ако съберат нужните пари, трябва да започне през..

публикувано на 17.11.18 в 21:59
Владимир Николов

Владимир Николов за дербито: Много мъжество, малко волейбол

Старши-треньорът на волейболния "Левски" Владимир Николов не бе очарован от качеството на играта при загубата от ЦСКА с 1:3 гейма в дербито на Суперлигата. Николов се завърна в игра, принуден заради кадровите проблеми в отбора. "Много мъжество и малко волейбол. След излизането на Гордън Люцканов ЦСКА би такъв сервис, с който не ни позволи да играем. Не..

публикувано на 17.11.18 в 21:58