Чикаго - Лас Вегас  3:4 след продължение

Атлантическа дивизия: Тампа Бей 72 точки, Торонто 58, Бостън 56
дивизия Метрополитън: Вашингтон 59, Питсбърг 56, Кълъмбъс 55

Западна конференция
Централна дивизия: Уинипег 58, Нешвил 58, Далас 50
Тихоокеанска дивизия: Калгари 62, Сан Хосе 61, Лас Вегас 60.

Арда - Левски пряко по Хоризонт

Вторият кръг на професионалната ни Първа лига по футбол продължава днес с два мача.  От 17,45 играят отборите на Локомотив (Пловдив) и Ботев (Враца). От 20 часа е двубоят Арда – Левски, който ще предаваме пряко по програма Хоризонт.

публикувано на 15.08.20 в 07:45
Ян Вертонген.

Бенфика привлече национал на Белгия

Белгийският защитник Ян Вертонген премина в състава на Бенфика като свободен агент, съобщиха "лисабонските орли". 33-годишният бранител подписа договор за три години. Вертонген игра за Тотнъм през последните осем години, като записа 315 мача за "шпорите" във всички турнири. Той има и още 118 мача за националния отбор на Белгия, с който достигна до..

публикувано на 15.08.20 в 06:16
Павел Върба

Върба: Щастието се усмихна на Лудогорец

Треньорът на Лудогорец Павел Върба остана доволен от победата над Славия, с която отборът се реваншира за загубата във Враца в първия кръг. "Бяхме достатъчно опасни в предни позиции и Славия трябваше да разчита само на контраатаки. Първото полувреме имахме 5-6 ситуации, някои опасни слизания по фланга, но трябваше щастието да ни се усмихне, за да поведе,..

публикувано на 15.08.20 в 05:48

Байерн смачка Барса и е на полуфинал

Байерн Мюнхен се класира по категоричен начин за полуфиналите на Шампионската лига, след като разби в Лисабон тима на Барселона с 8:2. Шампионът на Германия затвърди прекрасната си форма и още до почивката поведе с 4:1, като любопитното е, че и петте гола вкараха играчи на баварците. Томас Мюлер даде аванс на тима си в 4-та минута, след прекрасно..

публикувано на 14.08.20 в 23:49
Габриела Петрова

Габриела Петрова завърши втора в Монако

Българката Габриела Петрова спечели второ място на троен скок на  турнира по лека атлетика от Диамантената лига в Монако. 28-годишната Петрова преодоля 14 метра и 18 сантиметра от втория си опит. Победителка в състезанието стана Юлимар Рохас от Венецуела, която също във втория си опит записа 14,27 метра. Третото място остана за португалката Патрисия..

публикувано на 14.08.20 в 22:57

Лудогорец си го изкара на Славия

Шампионът на България Лудогорец постигна първа победа за сезон 2020/21. В среща от втория кръг "орлите" победиха Славия като домакин с 3:0. Головете за успеха на Лудогорец вкараха Сисиньо, който откри резултата минута преди почивката, Мавис Чибота от пряк свободен удари Козмин Моци от дузпа в през второто полувреме Дебют за Лудогорец направи новото..

публикувано на 14.08.20 в 22:56

Манчестър Сити без Агуеро срещу Лион

Нападателят на Манчестър Сити Серхио Агуеро не е напълно възстановен от контузията си и няма да може да играе в четвъртфиналния мач с Олимпик Лион от Шампионската лига. Това каза мениджърът на тима Пеп Гуардиола. Агуеро претърпя операция на коляното през юни и макар да е в състава на "гражданите" за турнира в Лисабон, той все още се възстановява в..

публикувано на 14.08.20 в 21:31