Наполи отхвърли оферта на Манчестър Юнайтед за Калиду Кулибали

Калиду Кулибали

Наполи отхвърли офертата на Манчестър Юнайтед да купи Калиду Кулибали. Според "La Gazzetta dello Sport", английският клуб е предложил 110 милиона евро за централния защитник. Вече няколко предложения на англичаните на стойност 90 милиона, а след това 103 милиона евро бяха отказани.

Кулибали се премина в Наполи от Генк през 2014 година. Този сезон той има 48 мача във всички турнири и вкара 2 гола.

ЦСКА 1948 продължава напред след продължения

ЦСКА 1948 отсрами нашия футбол. "Червените" завършиха 1:1 визитата си на Будучност в реванш от втория предварителен кръг на Лига на конференциите и с общ резултат 2:1 продължават напред.  Владимир Перишич откри в 65-ата минута и при този резултат завърши редовното време, което наложи двата отбора да играят продължения след победата на българския тим с..

публикувано на 02.08.24 в 00:45

Пореден триумф за Симон Байлс (шампионите от деня)

Медалисти от шестия ден на Олимпийските игри в Париж - 16 финала: лека атлетика, 20 километра спортно ходене, мъже: 1. Даниел Пинтадо (Еквадор) - 1:18:55 часа 2. Кайо Бонфим (Бразилия)   - 1:19.09 3. Алваро Мартин (Испания)  - 1:19.11  лека атлетика, 20 километра спортно ходене, жени: 1. Цзяю Ян (Китай)            - 1:25.54 час 2. Мария Перес..

публикувано на 01.08.24 в 23:43

Ботев беше унизен от Панатинайкос

Носителят на Купата на България Ботев Пловдив отпадна във втория квалификационен кръг на турнира Лига Европа. „Канарчетата“ допуснаха второ поражение от гръцкия гранд Панатинайкос, след като отстъпиха с 0:4 в реванша на стадион „Христо Ботев“ и така напускат надпреварата след общ резултат 1:6. Все пак играчите на Душан Керкез продължават..

публикувано на 01.08.24 в 23:07

Черно море приключи с евротурнирите

Черно море загуби от израелския Апоел (Беер Шева) с 1:2 и отпадна във втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите. В първата среща, играна в Ловеч преди седмица, „моряците“ завършиха 0:0 с израелския тим.  В 25-ата минута Апоел откри резултата. Роей Гордана центрира от ъглов удар отдясно от вратата на Черно море, а Елдер Лопеш от..

публикувано на 01.08.24 в 22:43
Алкарас се радва на успеха.

Музети и Алкарас продължават, олимпийският шампион отпадна

Италианецът Лоренцо Музети се наложи над защитаващия титлата си от Токио Александър Зверев (Германия) със 7:5, 7:5 на четвъртфиналите на олимпийския турнир по тенис. Мачът продължи два часа и 5 минути. Музети започна много силно, като още в първия гейм направи пробив, който след това затвърди. Зверев успя да върне пробива в десетия гейм, като се..

публикувано на 01.08.24 в 18:33
Йордан Йовчев, Диана Дудева и Красимир Дунев

Диана Дудева: Във финала Валентина Георгиева трябва да се пребори със себе си

„Валентина Георгиева трябва да се пребори със себе си във финала. Много ще е трудно да спечели медал, но не и невъзможно. Аз й пожелавам да „закове“ и двата прескока. Ще следим представянето й и ще й стискам палци. Самото й попадане във финала, при такава ужасна конкуренция е огромен успех“, така Диана Дудева коментира за БНР предстоящия финал..

публикувано на 01.08.24 в 13:16