Предупреждение в Англия: Скоро Сити ще вкара 10 на някой отбор

Манчестър Сити - Уотфорд 8:0

Вратарят на Уотфорд Бен Фостър се успокоява след получените 8 гола от Манчестър Сити (0:8) през уикенда, че някои негови колеги няма да имат този късмет и ще бъдат пронизани 10 пъти.

"Няма да бъде дълго чакано времето, в което те ще вкарат 10 гола. Дори можеха да го направят и срещу нас, казва Фостър. Допуснал пет гола в рамките на първите 18 минути, той смята за много лош късмет да срещнат Сити точно след неочакваното поражение от Норич в предишния кръг.

"Резултат 5:0 на полувремето ме накара да се почувствам тотално в безтегловност, качих се направо на Луната. Като вратар, идеята е да се справиш, да допуснеш 1 или два гола максимум. Но това, което направиха, е просто невероятно. Няма да бъде далеч денят, в който играчите на Пеп Гуардиола ще вкарат 9 или 10 гола.

"Доста са бързи и креативни, трудно е да бъдат спрени. На моменти беше просто страшно да гледаш как пред очите ти се създават положение след положение. Никак не беше забавно, оплаква се вратарят Бен Фостър пред британските медии.

ЦСКА София победи Осиек с 4:2

ЦСКА София надви Осиек с 4:2 в първи двубой от третия квалификационен кръг на Лигата на конференциите, игран на Националния стадион „Васил Левски“. „Червените“ изиграха чудесен двубой и могат само да съжаляват, че не се оттеглиха с по-голям аванс преди реванша след седмица в Хърватия. Домакините изиграха силна първа част, в която вкараха три гола. Те..

публикувано на 05.08.21 в 22:07

Край! Меси напуска Барселона

Барселона потвърди в четвъртък вечер, че Лионел Меси няма да продължи да бъде част от клуба. Новината идва, след като се появиха информации, че двете страни не са успели да постигнат споразумение за нов договор. Въпреки това, каталунците публикуваха изявление, че има споразумение за нов договор, но не е възможно то да бъде подписано поради финансовите..

публикувано на 05.08.21 в 21:24
Димитър Илиев се разписа, но голът му не стигна.

Локомотив (Пд) не победи Копенхаген - 1:1

Отборите на Локомотив Пловдив и Копенхаген направиха равенство 1:1 в първи мач от третия квалификационен кръг на Лигата на конференциите, игран на стадиона в парк "Лаута" в Пловдив. Домакините не се притесниха от именития си съперник и стигнаха до нов добър резултат в Европа, като запазиха шансове да се борят за класиране за следващата фаза. След..

публикувано на 05.08.21 в 21:18
Бенфика победи като гост Спартак (Москва)

Бенфика и Ференцварош с победи в Шампионската лига

Португалският Бенфика победи като гост с 2:0 Спартак (Москва) в първа среща от третия квалификационен кръг на Шампионската лига по футбол. Гостите решиха всичко след почивката. 6 минути след подновяването на играта Рафа Силва с мощен удар откри резултата, а в 74-ата минута резервата Жилберто вкара втория гол. Ференцварош се наложи също с..

публикувано на 05.08.21 в 07:41
Григор Димитров допусна 40 непредизвикани грешки.

Григор Димитров отпадна във Вашингтон

Григор Димитров загуби от Иля Ивашка от Беларус във втория кръг на турнира по тенис във Вашингтон от сериите АТР 500. Хасковлията отстъпи с 2:6 и 6:7 в първия си мач от Уимбълдън насам.. Българинът, който бе поставен под номер 4 в схемата, бе далеч от най-добрата си форма и допусна цели 40 непредизвикани грешки в мача. Той откри двубоя с..

публикувано на 05.08.21 в 07:02
Стойчо Младенов

Стойчо Младенов: Пенев не се сбогува с отбора

Наставникът на ЦСКА - София Стойчо Младенов говори пред медиите преди утрешния двубой с Осиек в Лигата на конференциите. Екзекуторът на Ливърпул заяви, че има пълен картбланш да работи пълноценно начело на "червените", като основната цел е в следващите две години отборът от стадион "Българска армия" да спечели шампионската титла...

публикувано на 04.08.21 в 20:50

Тунчев: Най-важното е утре да не допуснем гол

Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Александър Тунчев говори преди утрешния двубой с Копенхаген от третия квалификационен кръг на турнира Лига на конференциите. "Надявам се да покажем добра игра и да успеем да зарадваме нашите привърженици с победа. Всеки отбор има слаби места. Всеки един от нас знае какъв е зарядът за този двубой, не..

публикувано на 04.08.21 в 20:46