Красимир Балъков: За първи път отборът ни игра спокойно

Красимир Балъков

Генералният мениджър на ЦСКА 1948 Красимир Балъков изрази задоволство от голямата победа на своя отбор срещу гостуващия Етър с 5:1 в мач от седмия кръг на Първа лига:

"Поздравявам Краси Петров и целия щаб, който вкара спокойствие в отбора. За първи път отборът игра спокойно, уверено, със самочувствие на терена и резултатът не закъсня. Винаги ще има критики, дори когато играем добре. Градивните критики са полезни.Има още много неща, които трява да коригираме, но резултатът е добър", заяви Балъков.

А наставникът на Етър Петко Петков коментира:

"ЦСКА 1948 игра добре, създаде ситуации, вкара ни пет гола. Тежка загуба. Ние също имахме положения и заслужавахме поне 3:5. Играхме офанзивно през второто полувреме, рискувахме. При 1:3 пуснах още офанзивни играчи, имахме 5-6 чисти ситуации, но не успяхме да вкараме", каза Петков.

Чермно море и Левски завършиха 0:0

Черно море и Левски не се победиха

Отборите на Черно море и Левски завършиха 0:0 в мач от 23-ия кръг на футболния ни шампионат. През първата час гостите от София бяха по-активния тим. След много груба грешка на Даниел Димов Билал Бари стреля, но стража на домакините Георги Георгиев спаси. В 12-ата минута след центриране от ъглов удар, Бари надскочи всички на близката греда и..

публикувано на 11.04.21 в 21:37
Волейболистите на Хебър поведоха във финалната серия

Хебър поведе срещу Нефтохимик във финала

Отборът на Хебър спечели първата среща от финалната серия на волейболното ни първенство при мъжете, след като надигра Нефтохимик с 3:1 гейма. Мачът се игра в пазарджишката зала „Васил Левски“. Следващата среща утре отново в Пазарджик, като се играе до три победи. След изключително равностойна игра, гостите от Бургас спечелиха първата част..

публикувано на 11.04.21 в 19:25
Григор Димитров

Григор Димитров започва утре вечер в Монте Карло

Двубоят на Григор Димитров срещу германеца Ян-Ленард Шруф от първия кръг на тенис-турнира от сериите Мастърс в Монте Карло, ще бъде последен в утрешната програма на централния корт „Рение III“. Очаква се тя да започне около 18 часа и 30 минути българско време. Димитров и Щруф до момента са играли един срещу друг четири пъти, като двамата имат..

публикувано на 11.04.21 в 18:56
Микяй Наим

Красен Кралев връчи златните пояси на турнира по борба "Дан Колов-Никола Петров"

Министърът на младежта и спорта Красен Кралев връчи златните пояси на най-добрите български борци в 58-то издание на международния турнир по свободна и класическа борба "Дан Колов-Никола Петров". В свободния стил престижната награда заслужи шампионът в категория до 57 кг Микяй Наим. При класиците за най-добър беше определен Дейвид Димитров...

публикувано на 11.04.21 в 15:09
Златомир Загорчич

Представят утре Загорчич като треньор на Славия

Златомир Загорчич официално се завърна начело на футболния Славия. Той ще бъде представен като старши треньор на „белите“ утре на стадион "Славия" от президента на клуба Венцеслав Стефанов. Сърбинът с български паспорт се завръща начело на клуба, заменяйки Александър Тарханов. Руснакът бе освободен заради слаби резултати.

публикувано на 11.04.21 в 14:36
Виктория Томова

Томова започва срещу черногорка в Чарлстън

Виктория Томова ще стартира срещу черногорката Данка Ковинич в основната схема на турнира по тенис от сериите 250 в Чарлстън (Съединени щати), който започва утре. Томова отпадна снощи на полуфиналите в Богота (Колумбия) след 3:6 и 5:7 от словенката Тамара Зиданшек, а Ковинич ще играе днес финал в Чарлстън, но от сериите 500, срещу рускинята..

публикувано на 11.04.21 в 11:25
Щутгарт - Борусия (Дортмунд)

Борусия (Дортмунд) с ценен успех над Щутгарт

Борусия (Дортмунд) се наложи с 3:2 при гостуването си над Щутгарт в мач от 28-ия кръг в германското футболно първенство и увеличи шансовете си за класиране в Шампионска лига. Головете за гостите отбелязаха Джуд Белингам, Марко Ройс и Ансгар Клауф през второто полувреме. Домакините поведоха чрез Саша Калайджич, а през втората част точен бе Даниел Дидави...

публикувано на 11.04.21 в 08:09