Двубоят между съименниците от ЦСКА София и ЦСКА 1948 ще бъде излъчен пряко по програма "Хоризонт" на БНР.

Срещата на стадион "Българска армия" е с начало 19 часа.

В 14 часа започва първата среща от днешната програма на кръга между Лудогорец и Ботев Враца.

От вчера: Арда - Монтана 3:0 и Локомоти Пловдив - Ботев Пловдив 6:0

Дания започна с победа защитата на световната си титлата по хандбал в Египет

Дания започна с победа защитата на титлата си на Световното първенство по хандбал за мъже в Египет. Олимпийските шампиони от Рио 2016 надделяха над Бахрейн с 34:20 (19:10) в първия кръг в група "D" на надпреварата. Датчаните имаха инициативата през цялата среща, като с три поредни гола на началото на второто полувреме върнаха с 22:10 и..

публикувано на 16.01.21 в 10:44
Александър Везенков отбеляза 5 тройки в мача.

Везенков и Олимпиакос със загуба от АСЕВЕЛ Лион в Евролигата

Александър Везенков игра 25 минути, в които записа 8 точки, 5 борби и 1 асистенция при изненадващото поражение на Олимпиакос с 63:69 като домакин от френския АСВЕЛ Лион-Вильорбан в 20-ия кръг от Евролигата. Гръцкият отбор направи много слаба трета четвърт, в която вкара едва 9 точки срещу 17 за противника, което се оказа решаващо за изхода на..

публикувано на 16.01.21 в 10:39

Монако удържа Монпелие

Отборът на Монако удържа финалния щурм на Монпелие и стигна до победа с 3:2 като гост в първия мач от 20-ия кръг на френската Лига 1. Монегаските имаха комфортен аванс от 3:0 преди заключителния половин час на срещата, но два бързи гола на домакините внесоха нужната доза драматизъм за решителната част от мача, в която обаче нови голове..

публикувано на 16.01.21 в 09:31
Росен Барчовски похвали отбора след епичната победа.

Росен Барчовски определи групата за последната европейска квалификация

Селекционерът на националния отбор за мъже Росен Барчовски избра 24-мата, които са в разширения състав за последния квалификационен прозорец за ЕвроБаскет 2022. От тях той ще избира кои момчета да се явят на лагер и подготовка за решаващите мачове срещу Латвия и Босна и Херцеговина в края на февруари. Последните мачове от квалификациите..

публикувано на 16.01.21 в 09:27

Равенство между Порто и Бенфика в Португалия

Порто и Бенфика завършиха 1:1 в голямото дерби от 14-ия кръг на португалското първенство. Двата тима си размениха по един гол преди почивката, а след нея резултатът остана непроменен. Алекс Грималдо даде преднина на Бенфика, а за "драконите" се разписа Мехди Тареми. Отавио беше най-важният отсъстващ в състава на домакините, но техният..

публикувано на 16.01.21 в 07:26

Унион (Берлин) излъга Байер (Леверкузен) с 1:0

Отборът на Унион (Берлин) излъга Байер (Леверкузен) с 1:0 в пърмвата среща от 16-ия кръг на германското футболно първенство. С успеха тимът от "Старото лесничейство" влезе в зона Шампионска лига, като събра 28 точки, колкото има и петия Борусия (Дортмунд), но с мач по-малко. Двубоят между Унион и Байер се получи доста равностоен, като и..

публикувано на 16.01.21 в 07:21

Лацио с победа над Рома в първото „Дерби дела Капитале“

Отборът на Лацио победи с 3:0 големия си градски съперник Рома в първото в историята „Дерби дела Капитале“, което се игра пред празни трибуни на стадион "Олимпико" заради пандемията от Covid-19. Мачът беше от 18-ия кръг на Серия "А". Голмайсторът на Лацио Чиро Имобиле откри резултата в 15-а минута. Нападателят се възползва от груба грешка в..

публикувано на 16.01.21 в 07:16