ПСЖ дава на Серхио Рамос 45 млн. евро

Серхио Рамос

Френският шампион по футбол Пари Сен Жермен е предложил на защитника на Реал (Мадрид) - Серхио Рамос, 45 милиона евро. Става въпрос за договор за три сезона с годишна заплата от 15 милиона евро, съобщава Onda Cero.

34-годишният Рамос има договор до лятото на 2021 година с Реал и е свободен да преговаря с други клубове. В Мадрид той получава 12 милиона евро на сезон, а предложението на Реал е за намаляване на сумата с 10 процента заради пандемията. Рамос играе в Реал от 2005 г.

Пресилена дузпа лиши ЦСКА София от победа над Арда

ЦСКА и Арда завършиха наравно 1:1 в последния съботен двубой от 23-и кръг на efbet Лига. Мачът се игра на стадион "Българска армия" пред празни трибуни заради пандемията от коронавирус. Гостите стигнаха до изравнителен гол в последната минута от продължението на мача. Жорди Кайседо даде преднина на ЦСКА в 68-ата минута с глава, а телевизионните..

публикувано на 10.04.21 в 22:11

Пари Сен Жермен разби Страсбург с 4:1

Пари Сен Жермен записа убедителна победа над Страсбург с 4:1 като гост в мач от 32-и кръг на Първа лига. Парижани решиха спора още през първото полувреме, след като отбелязаха три безответни гола. Техни автори станаха Килиан Мбапе (16`), Пабло Сарабия (27`) и Мойс Кийн (45`). През второто полувреме Страсбург върна един гол чрез Дион Сахи (63`), но..

публикувано на 10.04.21 в 21:27

Монтана е лидер в редовния сезон

Монтана 2003 завърши на първо място в редовния сезон на женското баскетболно първенство, след като в последния мач от програмата на първата тройка победи Берое (Стара Загора) с 89:70. Така възпитаничките на Стефан Михайлов са с баланс 7-1, а старозагорки завършват с 5-3. Тази година няма да има полуфинални плейофи и отборите ще се срещнат директно на..

публикувано на 10.04.21 в 20:27

Лудогорец би Монтана със спорна дузпа

Лудогорец постигна очаквана домакинска победа над Монтана в мач от 23-ия кръг на футболната Първа лига. Разградчани спечелиха с минималното 1:0 след попадение от дузпа на Клаудиу Кешеру и вече имат 6 успеха от 6 мача срещу този си гост на своя земя. Освен това, те отново дръпнаха с 9 точки на върха, а и сякаш спестиха част от силите си за предстоящия..

публикувано на 10.04.21 в 19:48
Трент Алекзандър-Арнолд бележи победния гол.

Ливърпул с първа победа на "Анфийлд" през 2021-ва

Ливърпул надделя над Астън Вила с 2:1 в мач от 31-и кръг на Премиършип. Мърсисайдският тим прекъсна черна серия от шест поредни загуби на "Анфийлд" и същевременно записа първа победа у дома за 2021 г. Нещата не тръгнаха добре за отбора на Юрген Клоп и в този мач, но футболистите му показаха характер, за да стигнат до обрат и пълен успех в срещата. Оли..

публикувано на 10.04.21 в 19:33

Байерн пак се препъна у дома

Байерн Мюнхен получи втори шамар тази седмица, след като се спъна у дома в Унион Берлин при равенството 1:1 в двубой от 28-ия кръг на германската Бундеслига. Дръпналият със седем точки на върха преди този кръг шампион очевидно мислеше изцяло за реванша с ПСЖ в Шампионската лига, защото излезе с необичаен състав и действаше с видимо по-ниско темпо почти..

публикувано на 10.04.21 в 18:48

Лийдс изненада Сити на "Етихад"

Отборът на Лийдс победи изненадващо лидера в Премиършип Манчестър Сити с 2:1 в двубой от 31-и кръг на английския шампионат. Двубоят се игра на стадион "Етихад" в Манчестър. Гостите бяха с човек по-малко на терена цяло полувреме, но успяха да стигнат до победно попадение в продължението на мача. Йоркширският тим се възползва по най-добрия начин от..

публикувано на 10.04.21 в 18:03