Григор Димитров отпадна във Вашингтон

Григор Димитров допусна 40 непредизвикани грешки.
Снимка: Ройтерс

Григор Димитров загуби от Иля Ивашка от Беларус във втория кръг на турнира по тенис във Вашингтон от сериите АТР 500.

Хасковлията отстъпи с 2:6 и 6:7 в първия си мач от Уимбълдън насам..

Българинът, който бе поставен под номер 4 в схемата, бе далеч от най-добрата си форма и допусна цели 40 непредизвикани грешки в мача.

Той откри двубоя с гейм на нула, но допусна пробив за 1:2 и в крайна сметка загуби първата част с 2:6.

Втория сет започна по идентичен начин, а Григор изостана с 3:5.

Той обаче успя да обърне развоя и върна пробива за 5:5, но след това загуби в тайбрека..

„24 часа на Бол д’Ор“ не беше състезанието на Мартин Чой и неговите съотборници

Надпреварата за „24 часа на Бол д’Ор“ не беше състезанието на Мартин Чой и неговите съотборници от френския "Energy Endurance 91" не успяха да завършат тежкото и изключително трудно състезание, което се проведе на пистата "Пол Рикард". „Бол д’Ор 24 приключи тежко и горчиво за нас. Преследвахме лидерите в категорията със стабилно темпо и..

публикувано на 19.09.21 в 20:17
ЦСКА София спечели срещу Ботев във Враца

ЦСКА София спечели във Враца

Тимът на Ботев (Враца) загуби у дома от ЦСКА София с 2:4, в мач от 8-ия кръг на футболното ни първенство. Двубоят започна отлична за домакините, които поведоха в резултата още в 7-ата минута с гол на Дориан Бабунски. Гостите обаче стигнаха до пълен обрат още преди почивката с попадения на Георги Йомов и Брадли Мазику. Пет минути след..

публикувано на 19.09.21 в 20:16

Четвърта титла за България на ЕП по аеробика

България записа исторически успех на европейското първeнство по спортна аеробика, което се проведе в италианския град Пезаро. След като спечелиха титлите при младежите в категория "смесени двойки" и мъже и жени - "индивидуално - жени" и "смесени двойки", нашите състезатели стигнаха до европейския връх при "тройките". Антонио Папазов, Дарина Пашова и..

публикувано на 19.09.21 в 19:09

"Мила Родино" звуча за трети път на ЕП по аеробика в Пезаро

България спечели трети златен медал на европейското първенство по спортна аеробика, което се провежда в италианския град Пезаро. В категорията "смесени двойки" при мъжете и жените Ана-Мария Стоилова и Антонио Папазов доказаха класата си, като с прекрасно изиграване се окичиха със златните отличия. Световните ни шампиони за юноши и девойки, влязоха сред..

публикувано на 19.09.21 в 17:38

България с втора европейска титла в Пезаро

България спечели втора европейска титла в категорията "индивидуално - жени" от шампионата на Стария континент по спортна аеробика, който се провежда в италианския град Пезаро. Българката, която влезе с първи резултат във финала (22.000 точки), със страхотна игра успя да защити високия си резултат и с оценка от 21.700 точки стъпи на европейския връх...

публикувано на 19.09.21 в 16:59
Христо Манолов и Борислава Иванова

Титла за България на европейското по аеробика

Христо Манолов и Борислава Иванова спечелиха титлата при смесените двойки за юноши и девойки на Европейското първенство по спортна аеробика в италианския град Пезаро. Българите, които са бронзови медалисти от световния шампионат в Баку 2021, получиха оценка от 20.300 точки за изпълнението си на финала. Манолов и Иванова бяха с най-висока..

публикувано на 19.09.21 в 14:50
Симон Антони Иванов

Наш тенисист отпадна на турнир в Нур Султан

Симон Антони Иванов отпадна в първия кръг на квалификациите на турнира по тенис на твърда настилка от сериите ATP 250 в Нур Султан (Казахстан) с награден фонд 541 800 долара. 21-годишният Иванов, който дебютира в Тура с "уайлд кард" за пресявките, загуби от поставения под номер 8 в предварителната схема представител на домакините Дмитри Попко с..

публикувано на 19.09.21 в 10:36