Монтана посреща Локо-Пловдив без Личков?

Левият защитник на Монтана Антон Личков пострада при гостуването на Ботев /Враца/. 31-годишният бранител има проблеми с глезена на левия крак. Личков почувства болка още през първото полувреме, но бе заменен в 55-та минута от Владимир Мичев. Травмата на Личков е стара и заради нея той бе извън терена близо месец. Няма яснота дали левия бранител на Монтана ще се възстанови за домакинския мач с Локомотив /Пловдив/. Ако това не стане- вариант за този пост е Георги Бачев. В лявата зона може да играе и Георги Мечечиев.
......

Президентът на Ком – Миньор /Берковица/ Васил Маринов, чийто тим през зимата отказа да продължи участие в западната "Б" група, игра при загубата с 0:9 на родния му клуб Миньор /Драганица/, като гост на берковския Ком в регионалното дерби на четвърта монтанска футболна дивизия. Маринов влезе в 66-та минута на мача, но не успя да допринесе за катастрофалната загуба. За Ком с хеттрик завършиха Ивайло Тошев и Милен Гоцов, а по веднъж точни бяха Цветомир Алиев, Евелин Петров и Гълъб Герасимов от дузпа. В 75-та минута заради сбиване бяха изгонени Александър Николов от домакините и Ивайло Генчев от Драганица.

Останалите резултати от 3-ия кръг на южната група: Липен – Смоляновци 1:2, Вихър /Николово/ - Кипровец /Чипровци/ 6:0, Вихър /Бързия/ - Шурданица /Георги Дамяново/ 1:1, Селияк /Стубел/ - Спортист /Благово/ 3:2. Начело с пълен актив от 9 точки е Николово.
Резултати от срещите от 3-ия кръг на северната група: Ботев 1930 /Кобиляк/ - Алмус Беер /Сталийска махала/ 1:3, Ленчо /Якимово/ - Златия /Вълчедръм/ 6:2, Септември /Медковец/ - Хайдут /Ерден/ 6:2, Левски /Комощица/ - Бойчиновци 2:4. Срещата Расово – Мария Луиза /Лом/ е отложена за 22 септември. Лидер е Медковец с 9 точки, толкова има и Сталийска махала.
По публикацията работи: Любо Андреев