"Локо" Мездра засрами у дома юношите на ЦСКА

С много силна игра и превъзходство през почти целия мач "железничарите" от Мездра победиха снощи в контрола юношите на ЦСКА с 2:1.

Момчетата на Николай Нинов поведоха с 2:0 с голове на Борис Петков в 32-рата и 53-тата минути, а почетния гол за "червените" отбеляза Пол Александров, в 79-тата минута.

"Тимът от Северозападната "В" група игра по-добре", признаха спецове, наблюдавали срещата.

Контролата бе организирана специално за да бъде тестван в игрови условия дошлият на проби в ЦСКА австриец Томас Прагер. Наставник на "червените" в този мач бе треньорът от школата на "армейците" Альоша Димитров, като единственият по-опитен състезател на терена бе капитанът Стоян Колев. Затова не Стойчо Младенов, а треньорът на юношите Альоша Димитров изведе на терена следните играчи: Стоян Колев (К), Иво Райков (на проби), Христо Мартински, Тони Стоичков, Асен Бойчев (след контузия в 17-ата минута заменен от Емил Ботев), Калоян Янков, Томас Прагер (от "Рапид" Виена- на проби), Пол Александров, Димитър Маймунков, Омар Косоко и Бруно Морейра. През второто полувреме в игра влязоха още Радослав Костадинов, Павел Янев, Радой Божилов, Александър Аспарухов и Юлиян Юлиянов.

За "Локомотив" Мездра играха: Христо Матев, Александър Кирилов, Стоян Димов, Петър Василев (К), Явор Янков, Александър Миков, Николай Ганчев, Цветомир Валериев, Борис Петков, Иван Мишев и Красимир Георгиев. През второто полувреме в игра се включиха още Юлиян Левашки, Христо Кътов, Борис Ганчев и братята Браян и Валдемар Стоянови.
По публикацията работи: Петко Котларски