"Хетафе" излъга "Кордоба" с 2 попадения в последните 10 минути

"Кордоба" остана на последно място в класирането в Испания след загуба от "Хетафе" с 1:2

С късен гол на Хуан Родригес "Хетафе" победи като гост "Кордоба" с 2:1 в среща от 26-ия кръг на футболното първенство на Испания. Румънският нападател Флорин Андоне откри резултата със силен диагонален удар в 77-ата минута. Десет минути преди края Феде Вико си отбеляза автогол за 1:1.
Във втората минута на добавеното време Хуан Родригес беше оставен непокрит при центриране от корнер и с точен удар с глава донесе победата на своя тим.

Това е осма поредна загуба на тима на "Кордоба", който се намира на дъното във временното класиране с 18 точки. "Хетафе" вече има 29 точки и се изкачи на 12-о място в подреждането.