"Левски" стартира с успех в контролните срещи

Левски стартира с успех в контролните срещи от лятната подготовка. "Сините" победиха Септември (Симитли) с 4:2 на стадиона в Самоков.

Още в 6-а минута Ради Цонев можеше да открие резултата след удар от фаул, но топката беше избита в корнер. Две минути по-късно Боби Цонев беше близо до гол, но не успя да се разпише.

Натискът на "сините" все пак даде резултат в 9-а минута. Божидар Краев беше изведен отлично от Атанас Курдов и прехвърли вратаря за 1:0.

В 19-а минута Курдов направи пропуск, след като получи подаване от Владислав Мисяк, но стреля в лицето на вратаря Филип Димитров.

Две минути по-късно удар на Краев мина на сантиметри от горната греда.

В 23-а минута след центриране от фаул Костадин Кацимерски с глава прати топката в мрежата на Йоргачевич за 1:1.
Курдов отново изведе Левски напред в 30-а минута, след като излезе сам срещу Филипов и не пропусна.

Последната минута на първата част Мисяк направи 3:1.

На полувремето Стойчо Стоев замени Курдов, Мики Орачев и Йоргачевич с Илия Димитров, Аличков и Любенов.

В 62-а минута Нину записа името си сред голмайсторите, след като се опита да центрира, но топката прехвърли вратаря.

Десет минути преди края върналият се на терена Орачев си вкара автогол след неразчетено връщане към вратаря Николай Кръстев.