Новият ЦСКА с първа победа

ЦСКА постигна първа победа от началото на подготовката. "Червените" се наложиха с 2:0 над втория отбор на "Литекс" във втората си контрола на лагера в Тетевен.

Старши треньорът на ЦСКА Христо Янев направи някои промени в сравнение с първата контрола миналата седмица, загубена от "Спартак" Плевен с 0:1 и "армейците" показаха по-привлекателна игра.

Янев заложи на следните 11: Господинов, Бранеков, Чорбаджийски, Райчев, Динчев, Иванов, Галчев, Цветков, Александров, Божилов, Хазуров.

Костадин Хазуров направи фрапантен пропуск в 17-а минута, но в 26-ата се реваншира и откри резултата от дузпа.

ЦСКА стигна до втори гол в 78-ата минута. Отбеляза го Преслав Йорданов, който реализира с удар отблизо след центриране от корнер.

"Армейците" се прибират в София, а в събота ще изиграят контрола срещу "Оборище" Панагюрище на стадион "Българска армия".