„Ботев“ помете „Монтана“ със 7:1 в Пловдив

Тодор Неделев вкара два гола на "Монтана"
Снимка: Официален сайт

„Ботев“ разгроми „Монтана“ със 7:1 в мач от 27-ия кръг на футболното ни първенство.

Още в 5-ата минута Крум Стоянов изведе домакините напред в резултата след като нахлу в наказателното на гостите и от малък ъгъл порази вратата им.

21 минути по-късно Лъчезар Балтанов удвои, засичайки топката след пас на Стоянов.

До края на полувремето „жълто-черните“ пропуснаха още няколко възможности, а в 58-ата минута Антонио Вутов покачи на 3:0.

11 минути след това Саер Сане върна едно попадение за „Монтана“, но в 74-ата минута Тодор Неделев покачи на 4:1.

След това на терена имаше само един отбор, като с нови голове Кристиан Добрев в 79-ата минута, Антонио Вутов в 83-ата и Тодор Неделев в 86-ата, „Ботев“ затвърди разгромната си победа.