С група от 22-ма играчи заминава утре за Турция отборът на "Берое". Списъкът с играчите бе обявен на официалния сайт на клуба. В него са включени петима юноши: Александър Петров, Никола Минков, Дамян Йорданов, Стилян Русенов, Стоян Иванов.
Извън списъка са Стив Фуртадо, който лекува контузия в Париж и Омар Камара, който участва в турнира за Купата на Африка. Няма го и голмайсторът Мартин Камбуров, чийто договор изтече и не е ясно дали ще продължи и през пролетта в "Берое". В групата обаче са Абубакар Тунгара, Джонатан Перейра, Алиун Фал и Серкан Юсейн, които не взеха участие в първата контролна среща на тима срещу "Созопол" онзи ден.
В Турция към тима се очаква да се присъедини новият наставник Петър Хубчев. Престоят на "Берое" ще продължи две седмици - до 4 февруари, старозагорци ще изиграят 4 контроли. Първата от тях е на 25 януари срещу "Оренбург"
Групата на "Берое": Генадий Ганев, Иван Гошев, Джуниет Али, Георги Динков, Камен Хаджиев, Христо Митев, Джонатан Перейра, Мирослав Енчев, Абубакар Тунгара, Божидар Пенчев, Даниел Генов, Кийлън Лебон, Александър Петров, Никола Минков, Дамян Йорданов, Ефе Али, Стилян Русенов, Стоян Иванов, Илиян Стефанов, Симеон Мечев, Серкан Юсеин, Алиун Фал.
Още за програмата на "Берое" в Турция чуйте в интервюто на Чавдар Златев с пресаташето на клуба Емил Димов в прикачения звуков файл
На 26 май в Албена ще започне Държавното първенство по тенис на маса за ветерани. „Заявили сме участие на 13 състезатели и сме най-масово участващия клуб в първенството“, съобщи за радио „Стара Загора“ Ангел Гюзлев, треньор на старозагорския..
Стара Загора бе домакин на финален турнир по волейбол за прекадетки, група „Б“. Възпитаничките на „Берое“ успяха да постигнат победи над състави като „Казанлък“, ЦСКА и „Марек“. „Завършихме шести, малко не ни достигна до участие във финалния..
"Спечелихме промоция за втория ешелон на българския футбол, а това бе и целта на ръководството преди началото на първенството. Мисля, че в тези 10 месеца се направи доста и откъм организация и постепенно особено след началото на 2022 година отбора..
"През отминалите почивни дни столицата на страната ни бе домакин на Държавното отборно първенство по бадминтон - смесени отбори при мъжете и жените. Играят се по пет срещи във всяка дисциплина съответно по една /жени, мъже, смесени двойки, двойка..
"Срещата с "Арда" действително се очертава като мачът на сезона, но за нас всеки двубой тази пролет е такъв. Всички в клуба се надяваме да стигнем до баража за Европа" . Това коментира за Радио Стара Загора изпълнителният директор на "Берое" Стелиян..
"Загубихме с минималното 0:1 при гостуването си в Карлово. Срещата бе равностойна, като и двата състава имаха добри възможности за попадения. Съдийският фактор се оказа решаващ в края на срещата, когато нашият вратар бе фаулиран и изтикан с топка в..
„Берое“ и „Верея“ ще изиграят благотворителен мач помежду си. Той ще се проведе на 4 юни от 18 ч. на „Трейс Арена“ и ще бъде в подкрепа на Снежи Урумова. Входът за благотворителната инициатива ще бъде 3 лв., а средствата ще бъдат дарени за каузата...
В Сандански бе проведен турнир по плуване, организиран от клуб „Спартак“. Участваха около 580 състезатели от 30 български и три северномакедонски клуба. От старозагорският клуб „Траяна“ се изявиха 26 плувци във възрасти 11-12 и 13 години. „Пет..
СНЦ “Национален фенклуб Берое – Стара Загора” организира пътуване за срещата от XXXII кръг на efbet лига между отборите на „Арда“ (Кърджали) и „Берое“, която ще се проведе на 20.05.2022 г. (петък) от 20 часа на стадион „Арена Арда“. Записването ще се..
В Приморско през миналия месец бе Държавното първенство по фехтовка. От старозагорския ФК „Железник“ при момчетата до 11 години Виктор Александров стана шести. Десетгодишният Дарин Андреев също игра достойно. При момичетата до 15 години..
Студио на Радио Стара Загора
Телефон на слушателя
тел. 042 616440
Email: efir@radio-sz.net
Нюзрум на Радио Стара Загора
тел./факс 042 604227
Email: rsz@radio-sz.net
Рекламен отдел
тел. 042 616431, 042 616432
Email: reklama@radio-sz.net