Дисциплинарната комисия глоби "Берое" с 4300 лева

Дисциплинарната комисия на Българския футболен съюз глоби "Берое" с общо 4300 лева. Санкциите са заради "хвърлените факли и димки, използването на бомбички и нерегламентирано използване на факли и димки" по време на двубоя с "Локомотив" (Пловдив) миналата събота. За първите две нарушения на правилника старозагорци отнасят глоба от по 2000 лева, за последното наказанието е 300 лева.

Санкцията е и най-голямата, която е наложена на клуб след изиграването на срещите от поредния кръг на Първа професионална лига. Наказания има и за домакина на двубоя "Локомотив" (Пловдив), както и за отборите на ЦСКА, "Левски", "Пирин" и Лудогорец.

Това е второ поредно наказание за "Берое" наложено от Дисциплинарната комисия. След предишния кръг глобата бе в размер общо на 1300 лева.

Наказан за една среща е и един от играчите на старозагорци - голмайсторът на тима до момента Педро Еуженио. Португалецът ще пропусне мача с "Витоша" (Бистрица) от последния кръг на редовния сезон в Първа професионална лига.

20 медала за тежкоатлетите от „Аполон“

Двадесет медала са спечелили през отиващата си 2018 година тежкоатлетите от старозагорския клуб „Аполон“. „Шест от тях са златни и шест сребъни“, уточни Евгени Танев, треньор на клуба. Той допълни, че е доволен от изявите на своите възпитаници...

публикувано на 13.12.18 в 16:58

Петима джудисти ще пътуват за Ниш

Петима джудисти от клуб „Недьо Ранчев“ утре ще пътуват за сръбския град Ниш. Там те ще участват в международен турнир. Минко Иванов до 55 кг., Иван Минчев до 60 кг., Никола Колев до 38 кг. са възпитаници на треньора Христо Лазаров. Николай Петров..

публикувано на 13.12.18 в 16:47

В клуб „Траяна“ готвят благотворителен турнир

В събота възпитаниците на клуб по плуване „Траяна“ ще участват в благотворителен турнир. „Очакваме да участват около 130-140 деца от клуба, а средствата ще бъдат за детето на бивша гимнастичка от Стара Загора, болно от церебрална парализа“, съобщи..

публикувано на 13.12.18 в 16:28

Танцьори на „Денс Юник“ ще участват в световно първенство

Утре възпитаниците на старозагорския клуб по спортни танци „Денс Юник“ Катерина Митева и Мартин Кичуков ще отлетят за Рига, Латвия. Там те ще вземат участие в Световното първенство по спортни танци в своята възраст и категория, младежи до 19..

публикувано на 12.12.18 в 15:57

„Берое“ надделя и над „Левски“

В среща от първенството в женската НВЛ „Берое“ прие столичния „Левски“ и в доста интересен мач победи с 3:1 гейма. Възпитаничките на Петър Дочев преди три дни победиха с 3:0 гейма и друг столичен гранд, ЦСКА и с актив от пет победи са втори във..

публикувано на 11.12.18 в 20:51

13 медала за гимнастички от „Импала“

Силно се представиха възпитаничките на старозагорския клуб „Импала“ при участието си в турнира за купа „Академик“ в София. „Спечелихме 13 медала, участвахме с 9 гимнастички“, обобщи Петя Петкова, старши терьнор на „Импала“. На подиума в столицата..

публикувано на 11.12.18 в 15:53

Минимална загуба за "Верея"

"Верея" загуби от ЦСКА-София с минималното 0:1 в мач от 19-тия кръг в Първа професионална футболна лига. Попадението отбеляза Тиаго Родригес в 27-та минута. Срещата започна по-добре за домакините, които още в 4-та минута бяха близо до първото попадение...

публикувано на 09.12.18 в 16:58

„Берое“ – ЦСКА 3:0 гейма

В среща от първенството в НВЛ при жените „Берое“ прие в Стара Загора ЦСКА. Срещата започна равностойно, но домакините постепенно взеха инициативата и при 13:8 за „Берое“ Юлия Иванова, наставник на ЦСКА, взе прекъсване. Това не даде резултат и..

публикувано на 08.12.18 в 20:15

Страхотен успех на баскетболния "Берое" в Ботевград

"Берое" постигна изключително ценен успех като гост на "Балкан" Ботевград с 90:82 в мач от 9-тия кръг на Националната баскетболна лига. Най-резултатен за нашите бе Александър Янев, който изигра най-силния си мач от началото на сезона, записвайки 26..

публикувано на 08.12.18 в 19:45

Радио Стара ще излъчва пряко "Верея" - ЦСКА-София

В неделя от 15 часа "Верея" приема ЦСКА-София в мач от поредния кръг в Първа професионална футболна лига. Двубоя може да проследите пряко в ефира на Радио Стара Загора и програма "Хоризонт" на Българското национално радио. Коментатори на срещата ще бъдат..

публикувано на 08.12.18 в 19:28