„Берое“ отстрани „Арис“

Волейболният „Берое“ се класира за осминафиналите на турнира за Купата на претендентите. Старозагорският отбор загуби гостуването си на „Арис“ в Солун в реванша с 2:3 гейма, в отделните части 25:22, 25:16, 16:25, 20:25, 15:13 точки. В първия двубой пред своя публика възпитаничките на Петър Дочев надделяха с 3:0 и в крайна сметка преодоляха гръцкия си съперник. В реванша, игран в Националният спортен център „Микра“ в Гърция домакините поведоха в началото. В края на първия гейм старозагорки обаче се мобилизираха и в последна сметка надделяха с 25:22 точки. След успех за „Берое“ и във втория гейм с 25:16 старозагорки се класираха за осминафиналите в турнира. Следващите геймове бяха без значение. В осминафиналите съперник на „Берое“ ще бъде френският „Волеро“, в който играят и българските националки Гергана Димитрова и Мира Тодорова.

Победа и загуба за баскетболистките

В срещи от поредния кръг на първенството в женската баскетболна „А“ група старозагорските отбори постигнаха победа и загуба. „Берое Стара Загора“ гостува на „Славия“ и се наложи със 79:61 точки. Старозагорки поведоха от началото на срещата и не..

публикувано на 15.12.18 в 22:51

"Берое" излезе от мъглата за победа над "Левски"(СНИМКИ/ГАЛЕРИЯ)

В последния кръг преди зимната пауза "Берое" надделя над "Левски" с 2:1. В герои за старозагорци се превърнаха Мартин Камбуров и Александър Василев, а за гостите Габриел Обертан бе точен с далечен удар. Последната за годината среща и за двата тима премина..

публикувано на 15.12.18 в 18:05

"Берое“ награди отличилите се деца от Академията

Със стилно тържество в зала "Иван Вазов" Академията на "Берое" закри официално спортно-състезателната 2018 г. То бе уважено от заместник кмета на община Стара Загора Красимира Чахова, спортния директор на "Берое" Валентин Грудев, наставникът на първия отбор..

публикувано на 15.12.18 в 10:35

"Верея" изпрати годината с поредна загуба

"Верея" изпрати кошмарната за клуба 2018 година с поредна загуба. В последния си мач за годината старозагорци бяха разгромени от столичния "Славия" като гост с 4:0 , като това бе най-малкото, с което се отърваха възпитаниците на Небойша Лекич. Две..

публикувано на 14.12.18 в 19:19

„Берое Стара Загора“ загуби в Турция

Отборът на„Берое Стара Загора“ гостува на турския „Боташспор“ в последен двубой от турнира ФИБА Еврокъп и претърпя поражение със 79:90 точки. Така възпитаничките на Таня Гатева остават трети в класирането на група „Е“, а от групата за следващия етап се..

публикувано на 13.12.18 в 20:53

20 медала за тежкоатлетите от „Аполон“

Двадесет медала са спечелили през отиващата си 2018 година тежкоатлетите от старозагорския клуб „Аполон“. „Шест от тях са златни и шест сребъни“, уточни Евгени Танев, треньор на клуба. Той допълни, че е доволен от изявите на своите възпитаници...

публикувано на 13.12.18 в 16:58

Петима джудисти ще пътуват за Ниш

Петима джудисти от клуб „Недьо Ранчев“ утре ще пътуват за сръбския град Ниш. Там те ще участват в международен турнир. Минко Иванов до 55 кг., Иван Минчев до 60 кг., Никола Колев до 38 кг. са възпитаници на треньора Христо Лазаров. Николай Петров..

публикувано на 13.12.18 в 16:47

В клуб „Траяна“ готвят благотворителен турнир

В събота възпитаниците на клуб по плуване „Траяна“ ще участват в благотворителен турнир. „Очакваме да участват около 130-140 деца от клуба, а средствата ще бъдат за детето на бивша гимнастичка от Стара Загора, болно от церебрална парализа“, съобщи..

публикувано на 13.12.18 в 16:28

Танцьори на „Денс Юник“ ще участват в световно първенство

Утре възпитаниците на старозагорския клуб по спортни танци „Денс Юник“ Катерина Митева и Мартин Кичуков ще отлетят за Рига, Латвия. Там те ще вземат участие в Световното първенство по спортни танци в своята възраст и категория, младежи до 19..

публикувано на 12.12.18 в 15:57

„Берое“ надделя и над „Левски“

В среща от първенството в женската НВЛ „Берое“ прие столичния „Левски“ и в доста интересен мач победи с 3:1 гейма. Възпитаничките на Петър Дочев преди три дни победиха с 3:0 гейма и друг столичен гранд, ЦСКА и с актив от пет победи са втори във..

публикувано на 11.12.18 в 20:51