Берое - Черно море пряко в ефира на Радио Стара Загора

Срещата между "Берое" и "Черно море" може да проследите пряко в ефира на програма "Хоризонт" и Радио Стара Загора. Двубоят на градския стадион "Берое" е с начален час 20:00ч.. Прякото предаване с коментара на Десислав Тенев и Живко Иванов започва веднага след новинарската емисия!!

Срещата е с особено значение за старозагорци, които в няколко мача подред не успяват да достигнат до успеха. Целта пред беройци е четвъртото място, но то може да бъде достигнато само след успех над основен съперник. Преди двубоя Алксандър Томаш е изправен пред невиждана кадрова криза с контузени и наказани играчи. Кой ще излезе краен победител ще разберете, ако проследите двубоя на честотите на програма "Хоризонт" и Радио Стара Загора!

beroe.bg

"Берое" би "Левски" за финал на шампионата

„Берое“ победи напълно заслужено „Левски“ с 3:1 в последен кръг от сезона. „Зелените“ започнаха по-активно срещата и логично поведоха в резултата в 28-та минута чрез Бриджидо, който се разписа с хубав удар от въздуха. Пет минути след подновяването на играта..

публикувано на 24.05.19 в 21:35

„Берое 2016“ се класира за финален турнир в младшата възраст

За участие във финалния турнир на Държавното първенство по волейбол за юноши младша възраст се класира отборът на „Берое 2016“. Възпитаниците на Марияна Димова участваха в допълнителен квалификационен турнир в Перник. В надпреварата те победиха..

публикувано на 24.05.19 в 15:57

Бойци на „Августа“ са трети отборно

Възпитаници на старозагорския клуб по таекуондо, версия WTF,„Августа“, участваха в турнира „Херея Къп“ в София. „Класирахме се на терто място отборно, в конкуренцията на 50 отбора от шест държави, това си е добро представяне“, поясни Георги..

публикувано на 24.05.19 в 15:47

Петър Дочев остава начело на волейболния „Берое“

Днес бе проведена среща между наставника на волейболния „Берое“ Петър Дочев и ръководството на клуба в лицето на президента Васил Аргиров и изпълнителният директор Деко Григоров.“Продължаваме съвместната си работа, има доста неща, които трябва да..

публикувано на 23.05.19 в 15:42

Баскетболният "Берое" с исторически бронз

Мъжкият баскетболен отбор на "Берое" спечели за първи път в историята си бронзови медали в Националната баскетболна лига! Тимът ни надделя за втори път над "Рилски спортист", този път като гост в Самоков с 94:69, с което затвори серията с 2-0..

публикувано на 22.05.19 в 21:45

Четири отличия за стрелци на „Августа 1992“

Четири медала сепечлиха възпитаниците на старозагорския клуб по спортна стрелба „Августа 1992“ при домакинството си на турнира в памет на треньора Стоян Пенчев. Вацлав Стоянов стана първи на 50 метра с „пистолет“. На „пушка“ Илиян Иванов е с две..

публикувано на 22.05.19 в 15:26

"Берое" ще завърши четвърти в първенството

"Берое" за втори пореден сезон ще завърши на четвърто място в Първа професионална футболна лига. В предпоследния кръг от шампионата беройци завършиха при нулево равенство гостуването си на "Черно море", с което събират 55 точки в класирането. С три..

публикувано на 21.05.19 в 22:56

Бадминтонистите с титли и медали

Силно се представиха възпитаниците на клуб „Бадминтон – Стара Загора“ при участието си в Държавния личен шампионат за момичета и момчета до 11 години в Гълъбово. „ Участвахме с пет момчета и три момичета “, разказа за Радио Стара Загора..

публикувано на 21.05.19 в 16:02

"Берое" на крачка от бронза в баскетболното първенство

"Берое" направи голяма крачка към спечелването на бронзовите медали в Националната баскетболна лига. Пред собствена публика старозагорци поведоха с 1-0 победи срещу "Рилски спортист" след успех с 94:78. В сряда от 19 часа е вторият двубой в серията в..

публикувано на 20.05.19 в 20:49

„Берое 2016“ завърши втори

В старозагорската спортна зала „Иван Вазов“ бе проведен квалификационен турнир за финали на Държавното първенство по волейбол за юноши младша възраст. Домакините на състезанието от „Берое 2016“ победиха „Сливен“ с 3:0 гейма на старта на..

публикувано на 20.05.19 в 16:17