author: Чавдар Златев Сз

Елио Мартинс /на преден план/ отново показа много сила и въображение

"Берое" спечели с 2:1 срещу "Ботев" битката за Тракия

"Берое" постигна поредна запомняща се победа пред повече от 6000 зрители, този път с 2:1 над "Ботев" Пловдив и вече може да диша по-спокойно с оглед точките и класирането си. Още в 4-та минута Ванцислав Христов открадна една топка и от центъра пробяга над..

10.04.13 21:24 |
Феновете на "Берое" ще подкрепят тима срещу "Славия" в София

Призив на НФК "Берое" Стара Загора

"Берое" отново е на полуфинал за Купата на България. За 11 път. Всеки сам може да си прецени дали малко или много е това. Фактите нямат значение. Историята сега няма значение, защото този материал няма за цел да ви убеди в славната история на този отбор...

12.04.13 11:05 |
Дончо Атанасов /с топката/ отбеляза втория гол във вратата на "Монтана"

"Берое" продължава победния си ход след 3:1 като гост на "Монтана"

"Берое" продължава възходящата си серия от мачове, като днес победи с 3:1 като гост тима на "Монтана". Това е първа победа на старозагорци в А група срещу този съперник на неговия стадион изобщо. Срещата започна устремно за "зелените", като след супер..

14.04.13 19:40 |
"Берое" победи с 2:1 "Славия" в мач от първенството

"Берое" се готви за първия полуфинал

Съставът на "Берое" се готви много сериозно за първия полуфинал за Купата на България срещу "Славия" в четвъртък на стадиона в Овча купел. Отборът няма проблеми с контузени или наказени футболисти. Очаква се в игра като дефанзивен халф да се върне Алберто..

16.04.13 12:53 |
Кметът Живко Тодоров/в ляво/ и Маноил Манев представиха кандидатурата на Стара Загора

Стара Загора ще е домакин на Еврошампионат по Ушу през 2015 година

На брифинг пред медиите днес Председателят на комисията по спорт към Община Стара Загора Маноил Манев обяви приятната новина, че през май месец 2015 година Стара Загора ще е домакин на Третия Еврошампионат по традицинно Ушу. Година по-късно през 2016 година..

17.04.13 13:57 |
Беройци са се прегърнали, очаквайки победи при дузпите

Младите беройци на финал за купата на БФС

Юношите старша възраст на “Берое”, родени 1995 година се класираха на финала за Купата на БФС. Старозагорци се наложиха над силния отбор на “Литекс” Ловеч, който е водач в Елитната юношеска група при старшата възраст, с 5:3 при изпълнение на дузпи, след 0:0..

17.04.13 21:10 |
Феновете на "Берое" създадоха невероятна атмосфера на Овча купел

"Берое" направи 0:0 в София срещу "Славия", чака реванша

"Берое" направи 0:0 в първия си полуфинал за купата на България като гост на "Славия". Срещата реванш е след седмица в Стара Загора. Днес пред около 2500 зрители, от които почти 1000 фена на "Берое" мачът протече сравнително равностойно, като реално беройци..

18.04.13 22:17 |
Заместник-кметът Иванка Сотирова даде старта на състезанието

Бъдещите шампиони по плуване на България си дават среща в Стара Загора

За втори път в град Стара Загора се провежда плувния турнир "Русалка", който събра 140 деца от 15 клуба в цялата страна. Най-големите от тях са във 2 клас и се състезават в стиловете кроул, бруст, бътерфлай, гръб и съчетано плуване.Заместник-кметът Иванка..

20.04.13 14:58 |
Игор Джоман /с топката/ изигра цял мач за "Берое"

"Берое" взе победа и над "Черно море" с 1:0

"Берое" победи с 1:0 "Черно море" Варна, като това бе най-малкото с което гостите се отърваха. Още в 3-та минута след корнер изпълнен от Пламен Крумов, Георги Андонов с плонж с глава реализира за 1:0. В 7-та минута Амир Саюд мина през четири играчи на..

21.04.13 21:52 |
Петър Хубчев /в дясно/ очаква тежък полуфинал със "Славия"

Петър Хубчев очаква труден и много важен мач за "Берое"

В четвъртък от 17,30 часа цяла Стара Загора и всички беройци ще притаят дъх в очакване на нещо голямо! "Берое" е домакин в мача-реванш от полуфиналите за Купата на България след 0:0 преди седмица в София срещу "Славия". Обективно погледнато старозагорци..

22.04.13 10:41 |