Видин волейбол Ученически игри`2014

СОУ "Христо Ботев" Белоградчик - първи на областното във Видин

3
Снимка: УСК Шампион

Волейболистите на СОУ "Христо Ботев" Белоградчик спечелиха областния турнир на Ученическите игри`Видин 2014, възраст юноши 11-12 клас.

Възпитаниците на Красен Христов победиха последователно с 3:0 гейма връстниците си от СОУ "Цар Симеон Велики" Видин и СОУ "Васил Левски" Кула.

"Това е нашият подарък за 50-тия рожден ден на нашия треньор. В четвъртък ще му направим още един подарък"- заканиха се с усмивка момчетата. Зоната във възраст юноши 11-12 клас е на 27 март, четвъртък, в зала "Огоста", Монтана.

Във видинската спортна зала "Фестивална" волейболистите от СОУ "Васил Левски" Кула спечелиха второто място в тежък мач с връстниците си от СОУ "Цар Симеон Велики" Видин, завършил при резултат 3:2 гейма.

Класиране юноши 11-12 клас:
1. СОУ "Христо Ботев" Белоградчик, ръководител Красен Христов
2. СОУ "Васил Левски" Кула, ръководител Людмил Михайлов
3. СОУ "Цар Симеон Велики" Видин, ръководител Фьодор Петров

СнимкаПри девойките 8-10 клас момичетата от ПМГ "Екзарх Антим І" победиха единствения си конкурент- СОУ "Васил Левски" Кула с 3:0 гейма. Зоната при девойките е на 15 април във Враца.

Всички отбори-участници получиха топки и грамоти. Организатори на състезанието са Ученически спортен клуб-Шампион и Волейболен клуб "Бдин-Вида". Общо в двете възрасти в областния турнир участваха пет отбора от Видин, Кула и Белоградчик.

Класиране девойки 8-10 клас: