Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Футболист на „Левски“: Чудя се какво се случва с мен

Автор:
Отборите на "Левски" и "Монтана" завършиха 0:0 на ст. "Георги Аспарухов".
Снимка: ЕПА/БГНЕС

Стоя си и се чудя какво точно се случва с мен. Дълго време вършех добри неща, но се чуваше само и единствено лош отзвук, написа в социалните мрежи Хеан Деса, перуанският футболист на „Левски“. Сега всичко започна отново. Знам точно какво се случва и няма от какво да се оплаквам. Аз съм първият, който трябва да понесе отговорността за "лошата глава" и за неправилните неща, които върша.

Деса си навлече неприятности, след като закъсня за летния подготвителен лагер, скара се със старши треньор Люпко Петрович заради късната смяна на мача срещу “Марибор“ в Лига Европа, а после се контузи на двубоя с „Монтана“ от родното първенство на „Герена“.

В момента не ми остава нищо друго, освен да вдигна високо глава, защото вярвам в себе си и качествата си, а и всички заслужаваме да получим втори шанс – казва още перуанецът. - Знам, че много хора вярват в мен. Знам, че и много хора вече загубиха тяхната вяра в мен. На тези, които още не са ме отписали, ще кажа, че ще се борим заедно и няма да се предавам.


Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!
Новините на Програма „Хоризонт“ - вече и в Instagram. Акцентите от деня са в нашата Фейсбук страница. За да проследявате всичко най-важно, присъединете се към групите за новини – БНР Новини, БНР Култура, БНР Спорт, БНР Здраве, БНР Бизнес и финанси.
ВИЖТЕ ОЩЕ
ЦСКА победи Арда с 2:1

ЦСКА на полуфинал след успех над Арда

ЦСКА победи Арда с 2:1 в двубой от четвъртфиналната фаза от турнира за Купата на България по футбол. Още в 5-ата минута ЦСКА можеше да открие резултата. Феликс Ебоа Ебоа се подхлъзна и това даде шанс на Йоанис Питас, който стреля в страни от вратата на Господинов. В 22-ата минута Улаус Скаршем  направи отличен пробив и намери Марселиньо..

публикувано на 26.02.25 в 20:19
Венелина Поптолева

Венелина Поптолева стигна полуфинала на "Странджа"-та

Венелина Поптолева се класира за полуфиналите в категория до 52 килограма на 76-ото издание на боксовия турнир купа "Странджа" в столицата. На четвъртфиналите Поптолева се справи с 5:0 (30:26, 30:27, 30:27, 30:27, 30:27) съдийски гласа с италианкаа Лучия Аяри. Националката бе по-добрата боксьорка и в трите рунда на мача и това ѝ осигури..

публикувано на 26.02.25 в 18:41
Футболистите на Брайтън се радват на победата над Борнемут

Брайтън, Челси и Кристъл Палас с победи в 27-ия кръг

Влезлият през второто полувреме Дани Уелбек донесе победата на Брайтън с 2:1 над Борнемут на старта на 27-ия кръг на английската Висша лига по футбол и така увеличи серията на отбора си на четири поредни победи във всички турнири. C този успех "Чайките" събират 43 точки и си поделят 7-8 място с Борнемут и по този начин заявиха намеренията си..

публикувано на 26.02.25 в 05:49
Юго Юмбер

Медведев и Юмбер преодоляха първия кръг на турнира в Дубай

Водачът в основната схема на турнира по тенис в Дубай от веригата АТР 500 (с награден фонд 3,4 милиона долара) Даниил Медведев (Русия) премина първия кръг и не позволи да стане част от сътресенията с фаворитите днес. 29-годишният руснак спечели трудна победа с 6:4, 7:6 (4) над Ян-Ленард Щруф (Германия), за да премине към втория кръг на ATP 500...

публикувано на 26.02.25 в 05:44
Гриша Ганчев се кандидатира за председател на федерацията по борба

Гриша Ганчев се кандидатира за председател на федерацията по борба

Бившият председател на Българска федерация по борба (БФБ) и настоящ член на Управителния съвет (УС) Гриша Ганчев се кандидатира официално за втори мандат като президент на организацията след първия през периода 1993-1995. Това съобщи БФБ само две седмици преди провеждането на Общото събрание. Ганчев, бивш собственик на футболните Литекс..

публикувано на 26.02.25 в 05:41
Ботев (Враца)

Ботев (Враца) на полуфинал за купата на България след дузпи

Ботев (Враца) се класира за полуфиналите в турнира за Купата на България по футбол, след като елиминира Берое (Стара Загора) с 4:2 при изпълнението на дузпи и 0:0 в редовното време и продълженията. Големият герой за врачани беше вратарят Димитър Евтимов, който направи поредица от майсторски спасявания в редовното време, но също така отрази дузпа..

публикувано на 25.02.25 в 21:22
Сестри Стоеви

Сестри Стоеви, Налбантова и Мицова с победи на турнира в Мюлхайм

Стефани Стоева, Габриела Стоева, Калояна Налбантова и Мария Мицова стартираха с победи на турнира по бадминтон от сериите "BWF World Tour Super 300" в Мюлхайм (Германия) с награден фонд 240 хиляди долара. Поставените под номер 1 в схемата на двойки жени Стефани Стоева и Габриела Стоева спечелиха първия си мач срещу Чън Су Юй и И Ън Хсие..

публикувано на 25.02.25 в 19:59