Мащабна продукция, харизматични изпълнители, обещават организаторите.
Макар стриктно да се придържат към маркетинговите насоки на мениджмънта на спектакъла, организаторите все пак съобщиха името на изпълнителката на ролята на Евита и то е Ема Хатън.
Казват, че на този етап не могат да разкрият повече детайли от спектакъла, който ще се състои в началото на 2018 година.
А какъв спектакъл ще види българската публика - тепърва предстои да се разбере. Едно обаче е ясно, че шоуто ще е магнетично и запомнящо се.
Още подробности за легендарното шоу - чуйте от Даниела Бенишева.
" Тези, които трябва да се извинят и да понесат съдебна отговорност, са хората, които в момента насилствено, и с фалшиви данни, вкарват България в..
Приключва международната система, която бе учредена в края на Втората световна война, чийто резултат беше ядреният чадър, който Америка осигуряваше на..
Цялото интервю на Явор Стаматов с Делян Добрев в предаването "Неделя 150" чуйте в звуковия файл.