Лас Вегас - Детройт  - 2:3 след продължение
Лос Анджелис - Анахайм  - 4:3 след дузпи

Атлантическа дивизия: Тампа Бей 120 точки, Бостън 101, Торонто 94
дивизия Метрополитън: Вашингтон 94, Ню Йорк Айлъндърс 93, Питсбърг 93

Централна дивизия: Уинипег 94, Нешвил 90, Сейнт Луис 88
Тихоокеанска дивизия: Калгари 101, Сан Хосе 95, Лас Вегас 90.

Фрайбург

Фрайбург изпусна да победи Волфсбург

Фрайбург пропусна възможността да се изравни с Хофенхайм и Аугсбург на върха в Бундеслигата, след като завърши у дома 1:1 с Волфсбург и има 4 точки. Тимът на Фрайбург доминираше през по-голямата част от мача и откри резултата чрез Нилс Петерсен в 11-ата минута, който получи центриране от Винченцо Грифо отляво. Три минути преди края на първата част Йосип..

публикувано на 27.09.20 в 21:54

Девет от Монако измъкнаха победата срещу Страсбург

Лион остава само с една победа след началото на сезона във Франция, а днес завърши 1:1 в 5-ия кръг като гост на Лориен. С днешното равенство Лион е на 10-о място с 6 точки, като няма победа след първия кръг. Гостите от Лион започнаха активно и до почивката имаха две добри атаки, които бяха пропилени от Бруно Гимараеш и Максуел Корне. След почивката на..

публикувано на 27.09.20 в 21:50
Наполи

Наполи и Милан със солидни победи

Наполи разгроми Дженоа с 6:0 в мач от втория кръг на Серия А. Неаполитанците доминираха тотално и не показаха милост към съперника, записвайки втора поредна победа в калчото. Мексиканецът Ирвинг Лосано даде начало на головата серия в 10-а минута и този резултат се запази до края на първата част. След почивката Наполи довърши генуезците с още пет..

публикувано на 27.09.20 в 21:19
Лестър

Тежко домакинско поражение от Лестър за Манчестър Сити

Лестър нанесе сензационно тежко поражение на Манчестър Сити с 5:2 и то като гост. Така Лестър  оглави класирането след 3-ия кръг на Висшата лига с 9 точки и по-добра голова разлика от Евертън, който също е с пълен актив. Манчестър Сити има мач по-малко и остава с 3 точки. В големия герой за "лисиците" се превърна Джейми Варди, който заби три попадения..

публикувано на 27.09.20 в 20:47
Черно море - Арда

Черно море нанесе първа загуба на Арда

Черно море победи с 2:0 Арда и нанесе първа загуба на кърджалийския тим от началото на първенството. За "моряците" и двете попадения вкара Матиас Курьор, който вече има 8 гола в актива си от старта на шампионата. Гостите започнаха по-добре срещата и притиснаха домакините. първото сериозно положение бе за Арда в 5-та минута, когато Милен Желев засече с..

публикувано на 27.09.20 в 20:43
Привърженици на Левски

Съдът наложи наказания на привърженици на Левски след боя в Пловдив

Районият съд в Пловдив налoжи наказания на фенове на Левски София за повреждане на чуждо имущество по време на боя помежду им на стадиона в Коматево по време на снощния мач с Ботев Пловдив от седмия кръг на Първа лига.  Ето съобщението от правораздавателниия орган: На 27 септември тази година от 1-во, 4-то, 5-то и 6-о РУ при ОД на МВР - Пловдив са..

публикувано на 27.09.20 в 20:27
ВИнъс Уилямс

Винъс Уилямс приключи с тениса за 2020-а година

Американската ветеранка Винъс Уилямс заяви, че повече няма да играе повече през оставащите месеци от 2020-а година, след като отпадна в първия кръг на Ролан Гарос. Уилямс отстъпи с 4:6, 4:6 на Анна Каролина Шмиедлова, като се бори здраво, но нямаше особени шансове срещу далеч по-младата си съперничка. 40-годишната американка играе своя 87-и Голям шлем в..

публикувано на 27.09.20 в 20:13