Роналдо донесе равенство на Ювентус

Гол на Кристиано Роналдо с глава в 84-тата минута лиши Торино от първа победа над Ювентус като гост от 24 години насам.

Двата отбора завършиха наравно 1:1 в дербито на Торино, с което се откри 35-ия кръг в Серия "А". Гостите, които се борят за едно от първите 4 места в крайното класиране, поведоха в резултата в 18-ата минута чрез Саша Лукич, но шест преди края на редовното време бяха попарени от Роналдо, който засече центриране на Леонардо Спинацола.

Равенството остави Ювентус без загуба у дома през сезона в първенството. "Старата госпожа" си осигури още пред два кръга предсрочно спечелването на осма поредна титла.

Тимът на Торино, който се е прицелил в първо класиране за Шампионската лига, е шести в подреждането с 57 точки, на две зад четвъртия Аталанта, който е и с мач по-малко.

Шефилд Юн

Шефилд Юн със солидна победа срещу Тотнъм

Отборът на Шефилд Юнайтед победи гостуващия тим на Тотнъм с 3:1 в мач от 32-ия кръг на английската Висша лига.  Сандер Берге вкара за 1:0 за "остриетата" в 31-ата минута, в 69-ата Лис Мусе удвои резултата.  Оливър МакБърни направи резултата 3:0 шест минути преди края на срещата, а в последната минута на редовното време Хари Кейн реализира почетното..

публикувано на 02.07.20 в 22:07
Диа Евтимова

Диа Евтимова с две загуби във Флорида

Диа Евтимова регистрира две загуби в рамките на деня на демонстративния турнир по тенис на червени кортове "East Coast Pro Series 2020" в Бредънтън, Флорида (САЩ). 33-годината Евтимова претърпя поражение от бившата номер 19 в световната ранглиста Варвара Лепченко (САЩ) с 1:6, 2:6 за 70 минути в първия си мач след почти 6-месечна пауза. По-късно..

публикувано на 02.07.20 в 21:28
Етър

Тонислав Йорданов донесе три точки за Етър срещу Витоша

Отборът на Етър спечели с 1:0 у дома срещу Витоша в мач от втората осмица на елита. Преотстъпеният от ЦСКА Тонислав Йорданов донесе трите точки за "болярите" с попадение от фаул още в 6-а минута. Победата запази шансовете на Етър за второто място в група А на втората осмица. Срещата бе последен мач за Витоша в елита, а от следващия сезон бистричани ще..

публикувано на 02.07.20 в 20:34
Благой Георгиев

Благой Георгиев преговаря за закупуването на Вардар в Скопие

Бившият български национал Благой Георгиев е в столицата на Северна Македония Скопие, за да преговаря за закупуването на местния гранд Вардар, съобщава македонското издание sportmedia.mk. Според информацията Георгиев е планирал да остане само няколко часа в Скопие, но е удължил престоя си, за да може да свърши повече работа около евентуалното..

публикувано на 02.07.20 в 20:31
Наско Сираков

Наско Сираков: Финансовата ситуация в Левски е все по-тежка

В момента ситуацията в ПФК Левски от финансова гледна точка е още по-тежка, в сравнение с деня, когато на пресконференция обявих какви са дълговете на отбора. Това заяви в "Още от деня" по БНТ мажоритарният собственик на ПФК Левски Наско Сираков. Той благодари на привържениците на отбора, които се грижат за погасяването на дълговете към НАП. "Те поеха..

публикувано на 02.07.20 в 20:19
Ашраф Хакими (вляво)

Интер привлече Хакими за 40 милиона евро

Италианският Интер потвърди трансфера на бранителя Ашраф Хакими от Реал (Мадрид). Според информации в медиите сделката е на стойност 40 милиона евро. 21-годишният Хакими пристигна в Милано във вторник и подписа 5-годишен договор с Интер с годишно възнаграждение от 5 милиона евро. През последните два сезона Хакими, който може да играе и като ляв, и като..

публикувано на 02.07.20 в 18:32
Привържениците на ЦСКА София

Глоби и наказания за ЦСКА София и Локомотив (Пд) след финала

Дисциплинарната комисия към БФС наложи глоби на ЦСКА и Локомотив Пловдив след вчерашния финал за Купата на България, игран на Националния стадион "Васил Левски".  "Смърфовете" триумфираха в надпреварата за втори пореден път след успех с дузпи над "червените", но клубът ще трябва да заплати 1500 лева за обидни и нецензурни скандирания и хвърлен предмет,..

публикувано на 02.07.20 в 18:05