Даниел Иванов-Аоияма с четвърти успех в Токио

Даниел Иванов-Аоияма

Даниел Иванов-Аоияма постигна четвърти успех на големия януарски турнир по сумо "За купата на Императора" в японската столица Токио. В двубой от шестия кръг българинът, който е с ранг "маегашира-8", спечели с хватката "хатакикоми" срещу "маегашира-6" Такарафуджи. Аоияма е с положителен баланс от 4 победи и 2 поражения.

Утре българинът излиза срещу "маегашира-10" Саданоуми, срещу когото има 4 успеха и 5 загуби. "Маегашира-4" Шодай вече е едноличен лидер в класирането с пълен актив от шест победи.

Еврошампионът Байерн спечели трудно с Москва с 2:1

Носителят на трофея в Шампионска лига Байерн (Мюнхен) спечели трудно с 2:1 при гостуването на Локомотив Москва в среща от група А на турнира. Московчани започнаха мотивирани и още в третата минута можеше да поведат, но Смолов пропусна от чиста ситуация. Байерн откри резултата в 13-а минута след великолепна триходова акция завършила с пас на Павар от..

публикувано на 28.10.20 в 05:50

Резултати от мачовете в Шампионска лига

Резултати от мачовете в Шампионската лига тази вечер. Група А Локомотив (Москва) – Байерн (Мюнхен) 1:2 Атлетико (Мадрид) – Залцбург 3:2 Група В Шахтьор (Донецк) – Интер 0:0 (двубоят беше ръководен от Георги Кабаков) Борусия Мьонхенгладбах – Реал (Мадрид) 2:2 Група С Порто – Олимпиакос 2:0 Олимпик..

публикувано на 27.10.20 в 23:58

Президентът на Барселона подаде оставка

Президентът на Барселона Хосеп Мария Бартомеу подаде оставката си от клуба, съобщиха от клуба. Припомняме, че Бартомеу бе критикуван сериозно през последната година заради влошените финанси на каталунския гранд и слабото представяне на тима на терена, като кулминацията дойде при унизителното поражение..

публикувано на 27.10.20 в 22:22

Байерн с трудна победа в Москва

публикувано на 27.10.20 в 22:21

Националите срещат Гибралтар в контрола

Мъжкият национален отбор на България ще бъде домакин на Гибралтар в приятелски мач, насрочен преди последните два мача на тима ни от турнира Лига на нациите. На 11 ноември от 19:30 ч. на Националния стадион "Васил Левски" селекцията ни ще премери сили с лидера в група 2 на Лига D, а проверката ще бъде първа среща на двете държави на международно ниво,..

публикувано на 27.10.20 в 20:30

Без фенове по стадионите до 12 ноември

Здравният министър проф. Костадин Ангелов издаде нова заповед , с която се въвеждат по-строги мерки срещу разпространението на коронавируса в страната. От 29 октомври, за 14 дни (т.е. до 12 ноември), с издадена преди минути Заповед № РД-01-626/27.10.2020 г. здравният министър въведе засилени противоепидемични мерки. Колективните и..

обновено на 27.10.20 в 20:23