Милан с оферта за Лука Йович

Лука Йович

Милан подготвя оферта за нападателя на Реал Мадрид - Лука Йович, съобщиха италианските медии.

Предложението на "росонерите" е на стойност 35 милиона евро плюс допълнителни бонуси.

Сръбският национал пристигна в Мадрид от Айнтрахт преди година за 60 милиона евро, но трудно се адаптира при "белите", като за 24 мача има 2 гола и 2 асистенции.

Актьорът Николай Урумов: Задължително да върнат формата с 16 отбора

Актьорът Николай Урумов заяви категорично, че се надява от новия сезон форматът на елитното ни футболно първенство да бъде възстановен на 16 отбора. Както е известно, от Професионалната футболна лига пуснаха запитване до клубовете дали през следващата кампания да бъде върната старата форма на шампионата. Това породи полемика сред тимовете, които..

публикувано на 13.04.21 в 12:37

Пряко по "Хоризонт": Славия и Арда определят първия финалист за Купата

Отборите на Славия и на Арда ще определя първия финалист в турнира за Купата на България по футбол.  Двубоят  е в 18:30 часа на стадиона в столичния квартал  "Овча купел" и ще бъде предавана пряко по програма "Хоризонт". В първия мач в Кърджали нямаше победител и той приключи при резултат 0:0.  Домакините от Славия решиха да направят треньорска..

публикувано на 13.04.21 в 07:44

Димитров на корта в Монте Карло днес, ако не вали пак

Силният дъжд в Монте Карло предизвика сериозни проблеми за организаторите на тенис турнира от сериите Мастърс 1000, в който участва и най-добрият български тенисист Григор Димитров. Българинът трябваше да започне участието си на клея в Монако вчера с двубой от първия кръг срещу Ян-Ленард Щруф, но лошите атмосферни условия оставиха срещата за..

публикувано на 13.04.21 в 07:33

Двама български национали ще играят в Евролигата следващия сезон

Звездата на Олимпиакос Александър Везенков и американецът с български паспорт Дий Бост от състава на Монако ще бъдат част от Евролигата през следващия сезон, ако не се стигне до трансфери на някои от двамата в клубове извън най-силния турнир на Стария континент. Това стана факт, след като "монегаските"се класираха за турнира на богатите..

публикувано на 13.04.21 в 07:30
Хофенхайм - Баейр Леверкузен - 0:0

Хофенхайм и Байер (Леверкузен) завършиха реми

Отборите на Хофенхайм и Байер (Леверкузен) не успяха да излъчат победител в сблъсъка помежду си от 28-ия кръг на Бундеслигата. Двубоят на "ПреЗиро Арена" завърши при скучно 0:0, което не зарадва никой от двата отбора. Гостите могат повече да съжаляват, че не стигнаха до успеха. Те повече владееха инициативата в двубоя и имаха и две добри..

публикувано на 13.04.21 в 07:23
Беневето - Сасуоло - 0:1

Автогол донесе победата на Сасуоло срещу Беневенто

Сасуоло надви с 1:0 като гост Беневенто в среща от 30-ия кръг на италианската Серия "А". Сасуоло спечели с автогол в самия край на първата част на Федерико Барба. Така "неровердите" събраха 43 точки и са осми в класирането. Воденият от Филипо Индзаги тим на Беневенто пък е 16-и с 30 точки, като е достатъчно далеч засега от опасната зона...

публикувано на 13.04.21 в 07:15
Селта - Севилия - 3:4

Севиля надигра Селта в мач със 7 гола

Севиля победи с 4:3 Селта на стадион "Балаидос" във Виго в изключително интересен и зрелищен мач, в който освен седемте попадения имаше и още много други любопитни моменти и пред двете врати. Двубоят бе от 30-ия кръг на Ла Лига. Жул Канде изведе гостите напред в резултата още в 7-ата минута, но с два гола на Яго Аспас в 20-ата и 23-ата минута..

публикувано на 13.04.21 в 07:13