Станислав Костов с дебют за Олимпиакос (Никозия)

Станислав Костов

Станислав Костов дебютира за Олимпиакос Никозия при победата с 4:0 у дома над Ксилотимву в мач от 1/16-финалите в турнира за купата на Кипър.

Българският нападател беше титуляр за домакините, които не срещнаха проблеми срещу нискоразредния си противник.

Головете за Олимпиакос бяха реализирани от Мариос Пехливанис и Фабрис Ка преди почивката, както и от Стелиус Андреу и Константинос Сотириу през втората част.

Лукас Моура открива резултата за Тотнъм.

Резултатите в Лига Европа

Резултатите от първия тур в Лига Европа Първа група: ЦСКА София - Клуж 0:2, Йънг Бойс .- Рома 1:2 Втора група: Рапид Виена - Арсенал 1:2, Дъндолк - Молде 1:2 Трета група: Байер Леверкузен - Ница 6:2, Апоел Бер Шева - Славия Прага 3:1 Четвърта група: Лех Познан - Бенфика 2:4, Стандард Лиеж - Рейнджърс 0:2 Пета група: Айндховен - Гранада 1:2, ПАОК..

публикувано на 23.10.20 в 00:27

Антверп обърна Лудогорец за 2:1

Лудогорец започна със загуба участието си в гриповата фаза на Лига Европа. В среща от група "J" шампионът на България отстъпи в Разград с 1:2 на белгийския Антверпен. "Орлите" първи стигнаха до гол в началото на второто полувреме чрез Ихиньо Марин, но с голове на Питер Геркенс и Лиор Рафаелов Антверпен осъществи пълен обрат. И двата отбора дадоха..

публикувано на 23.10.20 в 00:23

ЦСКА София стартира в Лига Европа с 0:2

ЦСКА София започна със загуба участието си в груповата фаза на Лига Европа. На Националния стадион "Васил Левски" в столицата "червените" отстъпиха пред румънския шампион ЧФР Клуж с 0:2. Всички голове в срещата паднаха след почивката, а техни автори станаха Марио Рондон и Чиприан Дяк от дузпа. В първите минути на мача "червените" опитаха да осъществят..

публикувано на 22.10.20 в 22:08

Ще научим съперниците си за световното в Катар на 7 декември

България и останалите европейски страни ще научат жребия за световните квалификации на 7 декември, обяви Международната футболна асоциация (ФИФА). 55-те отбора ще бъдат разделени в десет групи, като от тях ще излязат директно победителите. Националните тимове с второ място и двата най-добри от Лигата на нациите без квота за Катар ще играят плейофи...

публикувано на 22.10.20 в 20:02

Ирландски успех в третия етап на Вуелтата

Ирландецът Дан Мартин от отбора на "Израел Старт-ъп Нейшън" спечели третия етап от Обиколката на Испания. Мартин бе най-бърз във финалния спринт на 166,1-километровия етап от Лодоса до Ла Лагуна Негра - Винуеса, като изпревари словенеца Примож Роглич и еквадореца Ричард Карапас. Тримата получиха равно време от съдиите от 4 часа, 27 минути и 49 секунди...

публикувано на 22.10.20 в 19:59
Вилко Келдерман.

Нов лидер в Джирото

Холандецът Вилко Келдерман е новият лидер в Обиколката на Италия. Колоездачът на "Сънуеб" завърши пети в бруталния 207-километров етап от Пинцоло до Лаги ди Канчано и взе "розовата фланелка" от португалеца Жоао Алмейда, който водеше почти от самото начало на "Джирото". Победител в 18-ия етап на Обиколката стана австралиецът Джей Хиндли от тима на..

публикувано на 22.10.20 в 18:48
Бен О,Конър

Бен О'Конър спечели 17-тия етап от Обиколката на Италия

Австралиецът Бен О'Конър спечели 17-ия етап от Обиколката на Италия, в който бяха изминати 203 километра от Басано дел Грапа до Мадонна ди Кампильо. Състезателят на "НТТ Про Сайклинг", който във вторник завърши втори в 16-ия етап, показа, че се намира в много добра форма и измъкна категоричен успех в един от най-тежките етапи в тазгодишното издание..

публикувано на 22.10.20 в 07:52