Реал (Мадрид) пропусна страхотна възможност

Реал (Мадрид) пропусна страхотна възможност да се изкачи на върха на класирането в испанското футболно първенство.

Отборът на Зинедин Зидан завърши 2:2 у дома срещу Севиля.

Фернандо откри резултата в полза на гостите в 22-ата минута. Марко Асенсио, който влезе като резерва, изравни в 67-ата минута. Иван Ракитич изведе андалусийците напред в 78-ата минута от дузпа. В добавеното време след удар на Тони Кроос топката бе отклонена от Диего Карлош и това доведе до автогол, донесъл точката на домакините.

Царско село и Черно море разделиха първите точки през сезона

Царско село и Черно море завършиха 0:0 в първия мач от новия сезон в Първа лига. Срещата в комплекса "Царско село" започна с националния химн и предложи сравнително добър футбол, но двамата вратари Янко Георгиев и Георги Георгиев бяха безпогрешни. В осмата минута домакините бяха близо до откриване на резултата. Новото попълнение на "царете"..

публикувано на 23.07.21 в 20:44

Волейболистките ни надиграха Украйна в първата контрола

Женският ни национален отбор по волейбол започна с успех в контролите преди европейското първенство. Момичетата на Иван Петков надиграха Украйна с 3:1 гейма, в отделните части 19:25, 25:15, 25:18, 26:24 точки, в първия приятелски мач между двата тима, който се проведе в зала „Сила“ в Пловдив. На 24 юли предстои втора контрола отново в..

публикувано на 23.07.21 в 20:34
Защитникът на Живко Миланов остана разочарован от играта на Левски срещу Лудогорец

Живко Миланов: Не сме окомплектовани

Треньорът на Левски Живко Миланов говори преди столичното дерби със Славия от първия кръг на efbet Лига. Младият специалист заяви, че ще трябват поне трима нови в състава на "сините". "За мен лично отборът е готов. Свършихме доста работа. Беше трудно за нас, но момчетата са готови за началото на първенството. Все още липсват няколко..

публикувано на 23.07.21 в 20:17

Антоанета Стефанова загуби втората партия срещу Александра Горячкина

Гросмайстор Антоанета Стефанова загуби от поставената под номер 1 в схемата Александра Горячкина във втората партия от осминафиналите на Световната купа по шахмат в Сочи. По този начин българката пропусна отличен шанс да елиминира съперничката си. Името на четвъртфиналистката от тази двойка ще стане ясно след тайбрека на съкратена контрола в..

публикувано на 23.07.21 в 20:11

Пламен Константинов започна подготовка с Локомотив (Новосибирск)

Българският треньор Пламен Константинов започна подготовка за новия сезон с клубния си отбор Локомотив (Новосибирск). Константинов изведе наличните си играчи за първа тренировка в "Локомотив Арена". Преди това състезателите минаха през медицински прегледи, имаха занимание във фитнеса и на лекоатлетическата писта до залата. През миналия сезон..

публикувано на 23.07.21 в 16:52

Софи Тенева се сдоби със сребро на СП пред погледа на Станка Златева

Софи Тенева спечели сребърен медал на световното първенство по борба за кадетки в Будапеща (Унгария). На финала при 61-килограмовите българската отстъпи пред рускинята Виктория Хусаинова с 0:7. В ъгъла на българката  бе петкратната световна шампионка Станка Златева. При кадетите в класическия стил и тримата ни представители днес отпаднаха -..

публикувано на 23.07.21 в 16:42

Евродебютантът Арда отстъпи пред Апоел с 0:2

Арда Кърджали загуби от израелския Апоел Беер Шева с 0:2 в двубой от втори предварителен кръг на новия турнир Лига на конференциите. В тази среща, играна в Кърджали пред около 5 000 зрители, българският тим направи дебюта си в евротурнирите . Гостите поведоха с гол попадение на Лукас Мариано Морейро в 52-ата минута и затвърдиха успеха си с точен..

публикувано на 22.07.21 в 23:01