Реал (Мадрид) пропусна страхотна възможност

Реал (Мадрид) пропусна страхотна възможност да се изкачи на върха на класирането в испанското футболно първенство.

Отборът на Зинедин Зидан завърши 2:2 у дома срещу Севиля.

Фернандо откри резултата в полза на гостите в 22-ата минута. Марко Асенсио, който влезе като резерва, изравни в 67-ата минута. Иван Ракитич изведе андалусийците напред в 78-ата минута от дузпа. В добавеното време след удар на Тони Кроос топката бе отклонена от Диего Карлош и това доведе до автогол, донесъл точката на домакините.

Локатели се радва на едно от попаденията си.

Италия прегази Швейцария с 3:0

Италия успя да победи с 3:0 Швейцария във втория кръг от груповата фаза на Евро 2020 и си гарантира мястото на 1/8-финалите в турнира.  Мануел Локатели избихна с два гола на "Олимпико", а крайния резултат оформи Чиро Имобиле в самия край на срещата.  Първото добро положение за "адзурите" дойде в 10-ата минута. След пробив и центриране на Леонардо..

публикувано на 17.06.21 в 00:06

Сали Салиев със сребро на европейското по борба за кадети

Сали Салиев се окичи със сребро на европейското за кадети в Самоков. На финала в категория до 92 кг на свободния стил младият национал отстъпи на руснака Кантемир Суанов с 1:3. Другият ни представител в малките финали Слави Стаменов загуби инфарктно от Ченгизхан Доган с 4:4 и остана пети в категория до 71 кг. Утре директно за бронза ще се бори..

публикувано на 16.06.21 в 23:02

Валентин Михов: Роналдо е за санкция, Франция е по-силна от 2018-та

Френският отбор е по-силен от онзи през 2018 г., когато спечели световната титла. В него няма слаби постове, а имат много, много силни футболисти, които доста са израснали. Това заяви бившият президент на ЦСКА, БФС и Професионалната футболна лига Валентин Михов в коментар за предаването „На финала“. „Франция победи Германия с 1:0 с..

публикувано на 16.06.21 в 22:22

Уелс би Турция с 2:0, Бейл изпусна дузпа

Отборът на Уелс увеличи сериозно шансовете си да се класира за осминафиналите на Евро 2020, след като победи Турция с 2:0 във втория си мач от надпреварата. На Олимпийския стадион в Баку "драконите" се пребориха за изключително ценен успех, след който вече имат четири точки в актива си. Първото полувреме на двубоя бе равностойно, като играчите на..

публикувано на 16.06.21 в 21:18

Русия си отдъхна след 1:0 над Финландия

Отборът на Русия запази шансове да се класира за осминафиналите на Евро 2020, след като победи Финландия с 1:0 у дома във втория си мач от група В на Евро 2020. Руснаците загубиха откриващия си двубой срещу Белгия с 0:3 и гонеха задължителен успех срещу тима на Финландия, който победи Дания в първия си мач. Срещата в Санкт Петербург започна отлично за..

публикувано на 16.06.21 в 18:58

Чой с покана за седмо участие в „24 на Льо Ман“ и с амбиция за подиум

Часове след като се завърна от Франция най-добрият ни състезател по мотоциклетизъм Мартин Чой даде специална пресконференция в Пресклуб „България“, на която сподели за подробности за инфарктните последни минути от легендарното състезание „24 часа на Льо Ман“, където той и неговите италиански съотборници в ENERGIE ENDURANCE 91 Кристиан и Федерико..

публикувано на 16.06.21 в 15:16
Йосиф Миладинов с наградите.

Чакаме още олимпийски квоти в плуването

Плувецът Йосиф Миладинов беше награден за Спортист номер едно за месец май в анкетата на Пресклуб България, в която резултатите се определят с вота на спортните медии. Той беше номиниран за сребърния си медал на европейското първенство в Будапеща, където завърши втори на 100 метра бътерфлай с време от 50 секунди и 93 стотни – нов национален..

публикувано на 16.06.21 в 12:44