Левски на финал срещу Рилски спортист след обрат в Ботевград

Балкан - Левски

Баскетболистите на Левски се класираха за финалния плейоф в първенството ни, в който ще се противопоставят на Рилски спортист.

В много резултатен мач възпитаниците на Тити Папазов спечелиха драматично като гости в Ботевград четвъртия мач от серията с Балкан със 103:101 точки, след като губеха на почивката с 37:46.

Така с 3:1 победи Левски стигна до финалния сблъсък.

Чакаме победа за България на Купата на нациите

От четвъртък до неделя на конната база „Ген. Крум Лекарски“ в Божурище ще се проведе европейската квалификация за Световната купа по прескачане на препятствия. За пръв път тя е категория 3 звезди, благодарение на по-високия награден фонд – 75 000 евро за отборната Купа на нациите в неделя и 51 100 евро за индивидуалното Гран при в петък...

публикувано на 15.06.21 в 16:14

Балканската Джет Ски Купа остана в България

Въпреки променливото и дъждовно време, успешно завърши първия кръг от Националните шампионати и „Балканска Джет Ски Купа“ във Варна. Морската ни столица домакинства за първи път на джет ски състезание от международен мащаб. Инициативата и организацията е на „Джет Ски Клуб Варна“ и Дирекция Спорт на Община Варна в лицето на директора Кристиян..

публикувано на 15.06.21 в 14:11

Френски триумф на второто издание на „Еко 24 часа на България“

За втора поредна година картинг пистата в Хасково се превърна в арена на много адреналин и високоскоростни емоции, които държаха под напрежение всички състезатели по време на оспорваната надпревара. В старта на „Еко 24 часа на България“, даден точно в 12 часа, на 12 юни се включиха пилоти от 16 нации, разпределени в 42 отбора, които се..

публикувано на 15.06.21 в 13:57
Цветан Соколов

Цветан Соколов е с разкъсан мускул

Капитанът на мъжкия национален отбор Цветан Соколов е с разкъсан преден зъбчат мускул.  Това показа прегледът на ядрено-магнитен резонанс, който състезателят направи веднага след завръщането си в България.  Диагоналът получи травмата по време на двубоя с Канада от Волейболната лига на нациите в Римини (Италия). Соколов изпитваше затруднения дори при..

публикувано на 15.06.21 в 07:40
Меси открива резултата.

Аржентина се препъна за 1:1 с Чили

Аржентина не успя да победи Чили в първия си мач на Копа Америка. Двубоят, игран в Рио де Жанейро, завърши 1:1.   Натискът на Аржентина даде резултат в 33-ата минута. Меси майсторски завъртя топката от пряк свободен удар и нито стената, нито Клаудио Браво можеха да сторят нещо - 1:0.  Капитанът на аржентиниците вече има общо 73 гола за националния тим и..

публикувано на 15.06.21 в 05:52

Швеция препъна Испания на старта

Испания започна с равенство Евро 2020, след като на свой терен в Севиля направи 0:0 срещу Швеция в мач от Група Е на турнира на Стария континент по футбол. Испания започна силно срещата и пое контрола над топката от първата минута. Шведите пък не се притесняваха да се отбраняват и като цяло не допуснаха сериозни грешки в защитата си. Най-добрата..

публикувано на 14.06.21 в 23:57
Милан Шкриняр донесе победата на словаците в 69-та минута

Словакия излъга Полша в Санкт Петербург

Словакия се наложи над Полша с 2:1 в първия мач от Група Е на Евро 2020. Отборът на Щефан Таркович поднесе една от големите изненади в турнира до момента. Войчех Шчесни даде аванс за словаците през първото полувреме, след като си отбеляза автогол. Това бе първият случай в историята на Европейските финали, в който вратар си вкарва автогол. Друг от..

публикувано на 14.06.21 в 21:19