Изненадваща загуба на Виктория Томова в Москва

Виктория Томова
Снимка: tennis.bg

Виктория Томова загуби в първия кръг на квалификациите на турнира по тенис WTA 250 в руската столица Москва. Поставената под номер 4 в пресявките българка допусна обрат и отстъпи на представителката на домакините Анастасия Тихонова с 4:6, 6:4, 6:7(5). Българката бе фаворит срещу 20-годишната рускиня, която е със 152 места зад 116-ата в световната ранглиста Томова.

Първата ни ракета спаси мачбол при 3:5 в третия сет и дори успя да обърне резултата до 6:5 в своя полза. Тогава Томова също стигна до мачбол на собствен сервис, но не успя да се възползва. Томова подава при 5:4 в тайбрека, но загуби следващите три точки.

ЦСКА София

Нови три мача в Първа лига днес, по "Хоризонт" предаваме ЦСКА София - Локомотив (Сф)

Нови три мача предстоят днес в 17-ия кръг на футболната ни Първа лига.  От 12.45 в Бистрица ще играят ЦСКА 1948 и Пирин, от 15 часа е мачът Лудогорец - Арда, а от 17.30 часа по програма "Хоризонт" на БНР ще предаваме от стадион "Българска армия"  срещата ЦСКА София - Локомотив (София). В двата мача вчера Локомотив (Пд) и Черно море направиха..

публикувано на 02.12.21 в 07:35
Пари Сен Жермен - Ница

ПСЖ изтърва две точки у дома, но води убедително

Тимът на Пари Сен Жермен не успя да победи като домакин състава на Ница и двата тима завършиха мача си от 16-ия кръг на френската Лига 1 при резултат 0:0. Въпреки това, парижани имат убедителен аванс на върха, на който са с 41 точки, а Марсилия и Рен следват съответно с 29 и 28. Преди началото на мача звездата на домакините Лионел Меси показа пред..

публикувано на 02.12.21 в 06:39
Сасуоло - Наполи

Наполи изпусна преднина от два гола, но не и лидерската позиция

Отборите на Сасуоло и Наполи завършиха при резултат от 2:2 в мач от междинния 15-и кръг в италианската Серия А. Гостите от Неапол поведоха с два гола на Фабиан Руис в 51-ата и Дрийс Мертенс в 59-ата минута, но допуснаха домакините да изравнят чрез Джанлука Скамака в 71-ата и Жан Марко Ферари в 89-ата минута.  „Неровердите“ дори отбелязаха победно..

публикувано на 02.12.21 в 06:34
Реал (Мадрид) - Атлетик (Билбао)

Реал (Мадрид) увеличи аванса си в испанското първенство

Реал (Мадрид) победи гостуващия Атлетик (Билбао) с 1:0 в отложен мач от 9-ия кръг на испанското първенство. Единственото попадение за "лос бланконс" бе дело на Карим Бензема малко преди края на първото полувреме. По този начин мадридчани увеличиха преднината си на върха и вече имат 36 точки, със седем повече от втория Атлетико (Мадрид). В същото време..

публикувано на 02.12.21 в 06:28
Евертън - Ливърпул

Победи за челниците Челси, Манчестър Сити и Ливърпул запазиха статуквото

Победи за челниците Челси, Манчестър Сити и Ливърпул запазиха статуквото на върха в английското първенство след срещи от 14-ия кръг. Лондончани имат 33 точки, "гражданите" 32, а "червените" от Мърсисайд с точка по-малко. Челси успя да победи трудно с  2:1 като гост тима на Уотфорд. Мейсън Маунт откри резултата в 29-ата, но Емануел Денис изравни за..

публикувано на 02.12.21 в 06:21

Балкан превъзмогна трудния старт и отново надигра Левски

Отборът на Балкан (Ботевград) записа втората си поредна победа над Левски в Балканската лига. Баскетболистите на Небойша Видич спечелиха дербито със "сините" с крайното 79:65 (11:21, 27:16, 24:13, 17:15) в среща от осмия кръг на регионалната надпревара. Както е известно, ботевградчани триумфираха и в първия сблъсък срещу "сините" в Ботевград в..

публикувано на 01.12.21 в 20:26

Левски победи Царско село в Първа лига

Отборът на Левски записа шестата си победа през сезона в efbet Лига, след като победи с минималното 1:0 при гостуването си на Царско село. Единственият гол край Околовръстното шосе падна в 43-ата минута, когато Билал Бари завърши подаване на Димитър Костадинов, след като Мартин Кавдански допусна изключително груба грешка при изчистване на..

публикувано на 01.12.21 в 20:17