1350 са новите случаи на коронавирус у нас за последните 24 часа. Положителни са 20,1 на сто от направените 6713 теста, показват актуализираните данни на Единния информационен портал към полунощ.
Най-много са новите случаи в София - 265, следват областите Пловдив със 114 нови случая, както и Бургас със 109 новоинфектирани. В Благоевград новите случаи са 81, в Кюстендил 25, в Перник 26.
В болница се лекуват 1059 души. 53 са в интензивно отделение.
Като излекувани за 24 часа са отчетени 2040 души, починалите са 13.
През последното денонощие са били поставени 2105 ваксини. Общият брой на хората със завършен ваксинационен цикъл у нас вече е 2 067 199.
Ако сте се събудили с главоболие след вчерашния празник, това най-вероятно е от изпития алкохол . За процеса на разграждане на алкохола от организма и..
"Може да се надяваме да не е така, но не трябва да си затваряме очите - струва ми се, че новият екип на Тръмп ще се стреми Европа да се превърне в..
В Пазарджик започна подготовката на националния фестивал "Сърце в зелено", който ще се проведе на 10 и 11-ти април . Това е второ национално издание на..