Ян Облак критикува своите съотборници в Атлетико (Мадрид)

Ян Облак

Вратарят на Атлетико (Мадрид) - Ян Облак, критикува остро целия отбор след поражението с 0:1 срещу шампиона Барселона в дербито от 15-ия кръг на испанското първенство по футбол.

"Боли ме, защото можехме да вземем нещо от мача, ако бяхме играли малко по-добре през първото полувреме. Започнахме слабо мача, бяхме зле през първото полувреме и те ни наказаха. Идеята е да играем само за победа. Не знам какво се случи с нас, но нито един от тима не беше добър преди почивката. Никой не искаше да държи топката и да атакува. Това е срам", заяви Облак, цитиран от испанските медии в понеделник.

Атлетико (Мадрид) има 31 точки и заема четвърто място в класирането в Примера дивисион -на 3 точки зад Барса.

По публикацията работи: Антони Йорданов
Стефка Костадинова

България има 19 квоти в 9 спорта за Игрите в Париж до момента

19 квоти в 9 спорта са спечелили българските спортисти за олимпийските игри в Париж до момента. Това сподели президентът на Българския олимпийски комитет Стефка Костадинова по време на срещата с медиите посветена на 100-годишнината от създаването на леката атлетика в България. Олимпийската шампионка и световна рекордьорка в скока на височина..

публикувано на 22.02.24 в 13:19
Лудогорец - Сервет

Лудогорец - Сервет пряко по "Хоризонт" от 19.45 ч.

Отборът на Лудогорец се изправя срещу швейцарския Сервет в реванш от плейофите на Лигата на конференциите днес от 19:45 часа. Мачътт ще се играе на "Хювефарма Арена" в Разград и ще можете да я проследите пряко по програма "Хоризонт". Първата среща в Женева завърши при нулево равенство. "Орлите" бяха надиграни при гостуването си в Швейцария преди..

публикувано на 22.02.24 в 06:04
Кирил Десподов изпусна петата дузпа за ПАОК.

Десподов пропусна решаваща дузпа и ПАОК отпадна за Купата на Гърция

ПАОК (Солун) отпадна на полуфинал в турнира за Купата на Гърция след изпълнение на дузпи от Панатинайкос. В първата среща преди седмица "Детелините" победиха с 1:0, а ПАОК взе реванш с 2:1 след продължения и общият резултат стана 2:2.  Българският национал Кирил Десподов подаде за второто попадение на своя тим, паднало в продълженията, но при дузпите..

публикувано на 22.02.24 в 05:58

Наполи и Барселона не се победиха

Наполи и Барселона завършиха 1:1 в първи мач от осминафиналната фаза на Шампионската лига. Барса пропусна да поведе в резултата в Неапол в първия четвърт час на двубоя на стадион "Диего Армандо Марадона". На два пъти Амин Ямал и веднъж Роберт Левандовски бяха неточни пред вратата на италианския шампион.  Преди края на първата част Илкай Гюндоган и..

публикувано на 22.02.24 в 00:27

Порто взе аванс срещу Арсенал с гол в продължението

Порто победи драматично с 1:0 у дома Арсенал в първи осминафинален мач от Шампионската лига. "Драконите" изковаха важния успех с красиво попадение дълбоко в допълнителното време, дошло след удар от дистанция на Галено, който направи безпомощен вратаря Давид Рая.  Лондончани не успяха да създадат нито едно чисто голово положение пред вратата на..

публикувано на 22.02.24 в 00:25

Ливърпул остава лидер след бърз обрат

Ливърпул постигна обрат и се поздрави с категоричен успех с 4:1 у дома срещу Лутън в двубой от 26-ия кръг във Висшата лига на Англия.  Новакът в елита изненадващо откри резултата още в 12-ата минута след попадение с глава на Шигози Огбене. Лидерът в класирането, който контролираше играта и направи много пропуски преди почивката, направи решителна..

публикувано на 21.02.24 в 23:34