Никола Цолов ще кара с каска в цветовете на българското знаме.

Никола Цолов с трето място в квалификацията на пистата край Барселона във Формула 3

Българският пилот във Формула 3 Никола Цолов записа днес най-силната си квалификация в този шампионат – 3-о място на пистата „Барселона и Каталуня”. Това означава, че Никола ще стартира от втора редица в основното състезание и ще е 10-и на старта на..

публикувано на 21.06.24 в 20:29
Елвира Краснобаева

Шесто място за Елвира Краснобаева след първия ден на СК в Милано

Елвира Краснобаева заема шесто място, а Ева Брезалиева е 15-а след съчетанията с обръч и с топка във временното класиране за многобоя при жените след първия ден на квалификациите на последната за сезона Световна купа по художествена гимнастика в италианския..

публикувано на 21.06.24 в 20:25

Волейболните ни национали загубиха от Куба

България допусна второ поредно и общо осмо поредно поражение в Лигата на нациите по волейбол за мъже. "Трикольорите", водени от селекционера Лоренцо Бленджини, загубиха с 0:3 (18:25, 20:25, 18:25) срещу Куба. В Любляна титуляри в българския..

публикувано на 21.06.24 в 20:05

ЦСКА 1948 продаде защитник в Белгия

Защитникът на ЦСКА 1948 Росен Божинов ще продължи кариерата си в Роял Антверп. Младежкият национал на България се утвърди в първия отбор на състава от Бистрица, след като записа 12 срещи за дублиращия тим и изигра важна роля в класирането на..

публикувано на 21.06.24 в 18:30

Украйна обърна Словакия за първи успех на Евро 2024

Украйна победи Словакия с 2:1 в мач от група „Е“ на Европейското първенство по футбол. Словаците откриха резултата в 17-ата минута, когато Иван Шранц бе точен със своя втори гол в състезанието. Микола Шапаренко изравни за украинците в 54-ата минута,..

публикувано на 21.06.24 в 18:08
Никола Цолов

Никола Цолов извън топ 20 в тренировката на пистата край Барселона

Българският пилот във Формула 3 Никола Цолов не успя да влезе в топ 20 в тренировъчната сесия в петия състезателен уикенд за сезон 2024, който се провежда на пистата „Каталуния“ край Барселона. Заради тестовете, които се проведоха на испанското трасе..

публикувано на 21.06.24 в 14:23
Любомир Епитропов (вляво)

Епитропов - европейски шампион на 200 м бруст, ще участва и на Олимпиадата (обновено)

Любомир Епитропов стана европейски шампион на 200 метра бруст на шампионата по плуване на Стария континент в Белград, Сърбия.  Българският състезател финишира във финала с време 2:09.45 минути, с което подобри собствения си национален рекорд и покри..

обновено на 20.06.24 в 21:39
Йоана Илиева

Йоана Илиева 11-а на сабя на Европейското първенство по фехтовка

Йоана Илиева се класира на 11-о място на сабя жени на европейското първенство по фехтовка, което се провежда в Базел. В турнира се включиха 52 състезателки, а за някои от тях това е последното голямо състезание преди олимпийските игри в Париж. България..

публикувано на 20.06.24 в 21:34
Национален отбор на България по волейбол

Волейболистите ни отстъпиха на световния шампион Италия

Националният отбор на България по волейбол за мъже допусна седма загуба в тазгодишното издание на Лигата на нациите. Воденият от селекционера Джанлоренцо Бленджини тим отстъпи пред световния шампион Италия с 0:3 (25:27, 20:25, 21:25) в зала "Арена..

публикувано на 20.06.24 в 20:04
ЦСКА София

ЦСКА София обяви част от контролите си за лятната подготовка

От ЦСКА София обявиха приятелските мачове, които „армейците“ ще изиграят до старта на новия сезон. Датата на официалното представяне ще бъде съобразена и финализирана след излизането на програмата на Първа лига. Футболистите на Томислав Стипич стартират..

публикувано на 20.06.24 в 18:42