от 07.00 часа

Минимална загуба за "Монтана" в Добрич

Монтана загуби с 0:1 гостуването си на Добруджа /Добрич/ в дербито на 4-ия кръг на "Б" група. Възпитаниците на треньора Атанас Джамбазки бяха по-добри на терена, но шансът бе на страната на домакините.

Добруджа отбеляза единственият си гол в 25-та минута. С удар отблизо Иван Цачев прати топката в мрежата на вратаря Христо Иванов. След попадението момчетата на треньора Светослав Тодоров, който направи официален дебют като треньор на Добруджа, вдигнаха оборотите и пропуски направиха Чаворски и Малинов. С подновяването на играта Джамбазки направи две смени, като на мястото на централния защитник Мартин Василев пусна Владимир Мичев, а Дяков замени Красимир Илиев. С влизането на терена на двамата опитни футболисти Монтана владееше инициативата. Невероятни пропуски направиха Мичев, Венци Иванов и Йордан Тодоров – Паро. Само добрите намеси на вратаря Александър Конов спасиха домакините от Добруджа от изравнителен гол.

В Добрич монтанци играха в състав: Хр. Иванов, Мечечиев, Михов, Г. Георгиев /71-Гайтанов/, Василев /46- Мичев/, Кр.Илиев /46-Дяков/, Тодоров, Почански, Антонов, В.Иванов, Наков.

След четвъртия кръг Монтана остава само с една победа, две загуби и мач по-малко. С актив от 3 точки монтанци са на 10-то място във временното класиране.

По публикацията работи: Любо Андреев