Йоахим Льов след равенството с Ирландия: Бяхме твърде наивни

Йоахим Льов

Селекционерът на германския национален отбор Йоахим Льов заяви, че неговите футболисти са били твърде наивни в края на мача при домакинското равенство 1:1 с Ирландия в европейска квалификация. Това беше втора поредна грешна стъпка за Бундестима след загубата от Полша с 0:2 в събота. Льов не скри разочарованието си от загубените точки. Всички сме разочаровани. Считам, че бяхме твърде наивни в последните няколко минути, заяви Льов.

Представяхме си нещата по различен начин, че ще имаме повече точки след мачовете през октомври. Но може да обвинявам самите себе си, защото нямахме контрол в последните пет или шест минути на мача, добави Льов.

Може би усетихме страх в края след допуснат гол, каза Матс Хумелс. По повод думите на Хумелс всекидневник "Зюддойче Цайтунг" написа: "Световните шампиони се страхуват!".

"Билд" излезе със заглавие Йоги, вие ни влудявате! и добави, че футболистите може да имат четири звезди на гърдите си, но вече не играят четиризвезден футбол.