Само с шест баскетболисти "Черноморец" победи "Балкан"

Само с шестима играчи баскетболния "Черноморец" победи с   83:78  титулования отбор на „Балкан“. „Черноморец“ поведе още в началото със сърцата игра и някак удържа крехката си преднина. Две минути преди края треньорът Васил Евтимов взе последното си..

публикувано на 01.02.22 в 15:28

"Хебър" спечели трета Купа на България по волейбол

Отборът на "Хебър" (Пазарджик) спечели Купата на България по волейбол за мъже след победа на финала в Бургас над "Нефтохимик" с 3:1 гейма (25:23, 25:27, 25:23 и 25:21). Трофеят е трети в историята на клуба след 2019 и 2020 година. Финалният двубой..

публикувано на 31.01.22 в 22:02

"Черно море" триумфира с първата Купа Висша Лига

Отборът на ВК "Черно море" триумфира с първата по рода си Купа Висша Лига, след като тази вечер надигра отбора на "Черноморец Бяла 2008". В мач, продължил почти два часа, състезателите от Варна наложиха волята си с 3-1 (25-21, 21-25, 25-21, 25-18)...

публикувано на 31.01.22 в 20:32

Нефтохимик срещу Хебър на финала в зала "Младост"

Отборите на "Нефтохимик" и "Хебър" ще спорят за Купата на България по волейбол при мъжете. Финалният двубой е днес от 19:00 часа в зала "Младост", Президентът на бургаския тим Огнян Томов казва: Хебър имат бюджет, който е в пъти повече. Купи,..

публикувано на 31.01.22 в 11:21

Баскетболно дерби ще се играе в зала "Бойчо Брънзов"

Зала "Бойчо Брънзов" е домакин на баскетболното дерби между отборите на "Черноморец" и "Балкан" Ботевград. Мачът между два от водещите тима в Национална баскетболна лига е днес от 19:00 часа. От клуба домакин "Черноморец", обявиха, че в залата ще бъдат..

публикувано на 31.01.22 в 11:19

Нефтохимик 2010 ще играе срещу Хебър за Купа България днес

Носителят на Суперкупата на България, Нефтохимик 2010 се наложи с 3-0 над Пирин Разлог във втория полуфинален сблъсък за Купа България 2022 и стана вторият финалист в турнира. Бургазлии ще играят  срещу основния си съперник в последните години - Хебър..

публикувано на 31.01.22 в 08:29
Нефтохимик - Монтана

Волейбол: "Хебър" - "Дея Волей" и "Нефтохимик" - "Пирин" на полуфинал

Четвъртфинали в турнира по волейбол за мъже за Купата на България в Бургас приключиха,  резултатите са:  "Нефтохимик 2010" (Бургас) - "Монтана" 3:0 (25:16, 25:19, 25:21) "Дунав" (Русе) - "Хебър" (Пазарджик) 0:3 (13:25, 18:25, 18:25)  "Дея Волей"..

обновено на 30.01.22 в 12:40

„Дея Волей“ разгроми ЦСКА, отива на ½ финал

Бургаските волейболисти на „Дея Волей“ надделяха категорично над ЦСКА във втория ¼ финал от турнира за Купата на България, който се играе в зала „Младост“. Бургазлии победиха „червените“ в три гейма (25:14; 25:15; 25:16). На ½ финалите „Дея Волей“ ще..

публикувано на 29.01.22 в 16:20

“Хебър“ Пазарджик е първият ½ финалист за Купата на България

Волейболистите на Хебър (Пазарджик) станаха първият полуфиналист в турнира за Купа България при мъжете,информира bgvolleyball.com.  Тимът, воден от Камило Плачи, победи категорично Дунав (Русе) с 3:0 (25:13, 25:18, 25:18) в стартовия мач от..

публикувано на 29.01.22 в 14:02
Волейбол

Финалите за волейболната купа започват днес в Бургас

Бургаската зала „Младост“ ще бъде домакин на финалния турнир за купата на България по волейбол при мъжете.  В спор за трофея, от събота до понеделник, ще влязат осемте най-добри мъжки отбора от Суперволей лигата. Четвъртфиналните срещи са днес...

публикувано на 29.01.22 в 11:07