Барселона с оферта за вратаря на Аякс Андре Онана

Ръководството на Барселона е направило официална оферта за привличането на вратаря Андре Онана от Аякс, съобщава "Телеграаф".

Каталунците са готови да включат Нето, Карлес Аленя, Рики Пуиг или Алекс Коядо в сделката за привличането на 24-годишния камерунски страж.

Аякс иска 40 милиона евро за правата на Онана, който записа 39 мача през този сезон, в 15 от които не допусна гол.

Пари Сен Жермен и Челси също имат интерес към играча.

Камерунецът бе част от школата на каталунците от 2010 до 2015 година. Наскоро той заяви, че не изключва завръщане на "Камп Ноу", тъй като в Барселона все още се чувства като у дома си.

Ивайло Иванов

Иванов загуби срещата за бронзовия медал в Лисабон

Ивайло Иванов загуби срещата за бронзовия медал в категория до 81 килограма на Европейското първенство по джудо в Лисабон (Португалия). В битката за третото място Иванов загуби с вадзари от световния шампион от Токио 2019 и европейски от Тел Авив 2018 Саги Муки (Израел). Още в 9-ата секунда съдията отсъди ипон за Муки. След протест от..

публикувано на 17.04.21 в 19:46
Ботев загуби от Славия в Пловдив

Славия надигра Ботев в Пловдив

Славия спечели с 1:0 гостуването си на пловдивския Ботев от 24-ия кръг на футболното ни първенство. Двубоят на комплекс „Ботев 1912“ в Коматево започна с минута мълчание в памет на починалия лекар на Славия д-р Любен Ангелов. „Жълто-черните“ започнаха с няколко атаки, но гостите бързо поеха инициативата. В 13-ата минута Емил Виячки отблизо..

публикувано на 17.04.21 в 19:38
Левски спечели във Варна

Левски разгроми Черно море във Варна

Тимът на Левски завърши участието си в редовния сезон на баскетболното ни първенство с разгромяваща победа. В мач от последния 27-и кръг „сините“ прегазиха Черно море със 110:57 точки във Варна. Така Левски приключи на втора позиция в крайното класиране с актив от 20 победи и 4 загуби. В плейофите столичани ще играят с отбора на Ямбол в..

публикувано на 17.04.21 в 17:48

Ивайло Иванов ще се бори за бронза

Ивайло Иванов ще спори за бронзовия медал в категория до 81 килограма на Европейското първенство по джудо в Лисабон (Португалия). Българинът загуби на полуфиналите от европейския шампион за 2019 г. Матиас Касе от Белгия. Двамата бяха изключително равностойни в редовните четири минути, а след 3:27-минутно продължение Иванов загуби, след като..

публикувано на 17.04.21 в 17:28
Люис Хамилтън

Хамилтън тръгва първи в Гран при на Емилия-Романя

Седемкратният световен шампион във Формула 1 Люис Хамилтън с Мерцедес ще стартира от първа позиция в състезанието за Голямата награда на Емилия-Романя, след като спечели квалификацията за място. Британецът не бе най-бърз в нито една от трите свободни тренировки на италианската писта „Имола“, но в квалификацията даде най-добро време...

публикувано на 17.04.21 в 17:21
Татяна Воложанина

Воложанина е девета в многобоя и на два финала в Ташкент

Татяна Воложанина се класира на девето място в многобоя и два от финалите (топка и бухалки) на Световната купа по художествена гимнастика в Ташкент (Узбекистан). Националката събра сбор от 89.530 точки, след като получи 22.150 на обръч, 24.075 на топка, 23.950 на бухалки и 19.350 на лента. Тя влиза на финалите на топка и бухалки с шести по сила..

публикувано на 17.04.21 в 16:20
Стефанос Циципас

Циципас е на финал в Монте Карло

Стефанос Циципас (Гърция) сложи край на приказката на британеца Даниел Еванс на Мастърс турнира по тенис в Монте Карло, като го победи в полуфиналите 6:2, 6:1. В другия полуфинал се срещат Андрей Рубльов (Русия) и Каспър Рууд (Норвегия). Циципас доминираше изцяло в мача, докато неговият съперник, който преди това отстрани лидера в ранглистата..

публикувано на 17.04.21 в 16:03